Як зламати Контакт, як зламувати сторінки в контакті

Рейтинг: +323
22 165 переглядів

 

взлом вконтакті

У цьому матеріалі я спробую поговорити про деякі способи злому анкет «ВКонтакті» знаючи ваш id і методи протидії їм. Роблю я це з метою застерегти вас від подібного, щоб ви могли протистояти хакерам і не потрапляти на їх вудки. Більшість цих методів незаконні, тому ми категорично не рекомендуємо використовувати їх на практиці. Дана інформація представлена ??тільки для ознайомлення.

І так, які ж існують способи. Ми описуємо 9 різних методів. Сідайте зручніше і уважно читайте.

Спосіб № 1 — Злом мила:
Якщо зловмисник його знає, то це йому ще більше спрощує завдання, тому щоіснує більше 16 методів злому пошти. Щоб застерегти себе від цієї неприємності, потрібно при створенні пошти вказувати складний пароль, що складається з не менше 10 символів великих і малих літер, використовувати цифри та спеціальні символи. Такий пароль практично неможливо буде підібрати і тим більше, вгадати. Якщо всім все ясно, тоді йдемо далі.

Спосіб № 2 — Фейк:
Відносно простий спосіб для зловмисника. Вам надсилають посилання будь-яким способом (аська, особисті повідомлення на ваш id, пошта і т.п.) з якою-небудь захоплюючим і спонукає описом. Після переходу по таких посиланнях ви можете позбутися своєї сторінки В контакті, тому що хакерам стане відомий ваш пароль.

Спосіб № 3 — Троян:
Розглянемо цей спосіб по пунктах:

а) Вам надсилають файл з трояном або скидають посилання на завантаження шкідливої ??програми і знову ж таки супроводжують це привабливими пропозиціями типу «Запусти файл і твій рейтинг підніметься до небес безкоштовно» або «перейди по посиланню і буде тобі щастя». Лиходії будь-що хочуть домогтися того, щоб користувач запустив файл або перейшов по посиланню. Якщо все-таки юзер виконує дії, які чекають від нього хакери, то на комп’ютер користувача проникає троян. Потім ця програма відсилає всю особисту інформацію (логіни, паролі).

б) кейлогери — менш ефективний вірус, але все ж небезпечний для користувачів. Якщо жертва його «спіймає», і лиходій покопаємось зі звітом, який прийде йому, то 100% що пароль у вас вкрадуть.

в) сплоіт — ще одна шкідлива програма. Скористатися нею може будь-який школяр. Добре, що хоч ефективність у цієї речі не 100 відсоткова, а приблизно 50-60%. Але розслаблятися не потрібно.
У налаштуванні цей хак дуже простий, потрібно лише створити базу MySQL (пара кліків і готово), змінити деякі файли і викласти на якому-небудь хостингу з потрібними правами на папку 777 і файли — 777.
Завантажити всі компоненти можна в інтернеті у вільному доступі. Цей факт насторожує, тому що скористатися цим способом зламати Контакт може будь-хто, тому знаючи це, потрібно бути гранично обережними.

Зловмисники висилають посилання жертві, після переходу по якій вони отримують звіти з паролями і логінами користувачів. Найнадійніший спосіб захиститися від цієї програми і зберегти свій пароль від сторінки — це не переходити по посиланнях від не знайомих людей і тим більше, одержуваних у СПАМ-повідомленнях. Також потрібно з обережністю ставитися і до надсилається посиланнях від ваших друзів і знайомих, тому що їх сторіночки можуть бути вже зламані і хакери відправляють від їх імені повідомлення на вашу адресу в надії, що ви довірливий простачок і повірите в їх розлучення.

Спосіб № 4 — Брутфорс:
 

Брутфорс — це програма, яка служить перебір паролів. Спосіб для хакерів не зручний, бо займає багато часу і не завжди спрацьовує (наприклад, коли трапляється складний пароль типу DWkns332vZ39 & #). Але все одно є ті, хто не гидує цим методом і використовує на повну.

Для здійснення свого підступного плану зловмисники можуть завантажити все що потрібно в інтернеті безкоштовно. Можуть написати свій скрипт або програму, можуть запозичити щось у колег по цеху.

Всі ці факти говорять про те, що паролі повинні бути складні і бажано без сенсу. Не потрібно створювати паролі типу ksenia, zaika, 123456, qwerty — такі паролі можна не тільки зламати, але і просто підібрати вручну.

Спосіб № 5:
Напевно ви не раз бачили посилання як ніби особистої сторінки людини. Ніби й url який треба, і слово vkontakte.ru присутній і id користувача, але тільки чомусь у доменному імені vkontakte затесалася якась літера t (vkontatke) або l (vlkontalkte), яку не помітно на перший погляд, а потім люди дивуються чому вони не можуть зайти на свою сторінку і як у них могли зламати пароль. Тому потрібно звертати увагу на посилання, за якими переходьте і уважно дивитися ідентична вона домену vkontakte.ru або десь ховається зайва літера. Якщо помічаєте підставу, то ні в якому разі не переходьте за цим посиланням.

Спосіб № 6:
 

Дуже відомий і поширений метод. Хакер шукає сайти, які часто відвідує жертва (наприклад, пошта, форуми, інші соц. Мережі і т.д.) і зламує або підбирає вище перерахованими способами паролі від цих ресурсів. І якщо йому пощастить, то один з паролів підійде до аккаунту жертви Вконтакте. Дуже часто користувачі використовують один і той же пароль на багатьох сайтах, тому пізнавши його, зловмисник отримає доступ до всіх інших облікових записів, де використовувався той самий пароль. Порада: Використовуйте різні комбінації логіна і пароля на різних сайтах. Так ви захистите себе від подібних неприємностей.

Спосіб № 7:
Грунтується на мові програмуванні СІ. Суть полягає в следуєщие: вам приходить лист від адресата наприклад, durov@vkontakte.ru, support@vkontakte.ru або admin@vkontakte.ru. У листі йдеться, що «ваша сторінка буде видалена з сайту vkontakte.ru через 5 днів, тому що ви не підтвердили, що ви власник даної сторінки. Підтвердіть, будь ласка, ваші права шляхом відправки вашого пароля на наш e-mail. Конфіденційність гарантуємо. »
Ніколи не відсилайте свої паролі і не повідомляйте їх нікому. Ця інформація повинні бути доступна тільки вам і нікому більше.

Часто приходить лист, в якому говориться, що вам прийшло особисте повідомлення або вас відзначили на фото і т.д., від користувача Прізвище Ім’я id, і щоб прочитати це повідомлення або подивитися фото потрібно перейти по посиланню. Далі я думаю, ви здогадалися, що посилання буде вести на який-небудь файл з трояном або копію сайту, де вас попросять ввести логін і пароль від Контакту.

Щоб відправляти листи з таких адрес можна завантажити спец. програми у вільному доступі в інеті, тому це явище досить поширене.

Також зверніть увагу, якщо отримаєте подібний лист, на поштову адресу в полі «копія». Ця адреса вже відрізняється від адреси в полі «від кого» — якраз на адресу, вказану в полі «копія» хакер і буде отримувати відповіді з паролями від довірливих користувачів.

Лиходії можуть перехопити вашу сесію, коли ви перебуваєте в своїй пошті. І тоді за допомогою системи відновлення паролів на сайті вконтакте легко отримають лист з вашим паролем.

Спосіб № 8 — ХSS:
Публічних вразливостей і дірок на цьому сайті немає, тому крадіжка ваших кукі майже неможлива. Може бути вони і з’являться в майбутньому, але поки що можна спати спокійно. Адміни сайту знають свою справу і роблять її добре. У цьому плані користувачі можуть відчувати себе захищеними.

Спосіб № 9 — Найлегший:
Цим способом може скористатися будь-який бажаючий, кому не шкода витратити трохи грошей, щоб замовити злом якому-небудь умільцеві.Звичайно, якщо «спеціалісти», які здатні зламати саму неприступну жертву. І цей факт знову наводить на думки, що розслаблятися не коштує, треба тримати вуха на мокушке, не піддаватися на виверти шахраїв і не тупити.

Ну, думаю, все. Сподіваюся даний матеріал допоможе вам протистояти атакам шахраїв на ваш id та убезпечити себе від злому сторінки Контакту.

вконтакте злом безкоштовно, як зламати акаунт в контакті