Як збільшити шрифт під ВКонтакті

Рейтинг: +36
4 999 переглядів

Розмір шрифту у ВКонтакті не великий і не для кожного комфортно знаходитися під ВКонтакті. Але вихід і такої ситуації зі шрифтами під ВКонтакті досить просто, точніше є кілька способів збільшення шрифту під ВКонтакті.

1. Збільшення шрифту в самому ВКонтакті.

Для збільшення шрифту в самому ВКонтакті необхідно перейти на вкладку «Мої налаштування», дивіться ліве, верхнє, вертикальне меню ВКонтакті. Після на відкритій сторінці ВКонтакті в самому низу сторінки знайти флажек «Використовувати збільшені шрифти» і позначити його. Це викличе автоматичне збільшення шрифту у ВКонтакті. Тобто під ВКонтакті є два розміри шрифту, нормальний і збільшений.

 

2. Збільшення шрифту в браузері.

Але може статися так, що за допомогою налаштувань під ВКонтакті шрифт в ньому не можна збільшити до необхідного рівня. Тоді на допомогу приходить можливість збільшувати шрифт в браузері. Що-б збільшити шрифт в браузері просто натисніть на клавіатурі кнопку «Ctrl» і покрутіть скрол миші. При прокрутці скрол вперед шрифт буде збільшитися, і навпаки при прокрутці назад — шрифт буде зменшуватися.

Для більш точного встановлення масштабу сторінки в браузері для Google Chrome необхідно натиснути на клавішу «Налаштування і керування Google Chrome», яка знаходиться праворуч угорі. У меню, ви побачите розділ «Масштаб» в якому за допомогою клавіш «+» і «-» можна більш точно регулювати масштаб відображення Інтернет сторінок у браузері.

Насправді в цьому випадку змінюється не окремо шрифт браузера, а змінюється масштаб відображення всієї сторінки зокрема ВКонтакте і тому збільшуються також і інші елементи сторінки, до прикладу ті ж картинки, окремі області сторінки, що не завжди буває зручним.

У свою чергу об’єднання цих двох способів збільшить шрифт під ВКонтакті до потрібного вам розміру.

 

джерело