Як видалити співтовариство зі ВКонтакті

Рейтинг: +19
1 049 переглядів

Приходить час видалити співтовариство , причин цьому може бути масу , невдале співтовариство або просто набридло його вести або ін Що — б видалити співтовариство зі ВКонтакте необхідно виконати наступне .

видалення спільноти вконтакті
Видаляємо керівників паблік

Насамперед видаляємо всіх керівників спільноти. Для цього заходимо в паблік , після натискаємо кнопку « Керування сторінкою ». Потім зверху знаходимо кнопку «Учасники » і натискаємо на неї.

Далі натискаємо на розділ «Керівники ». Далі перед Вами відкривається список керівників групи . Ось тепер навпроти кожного праворуч потрібно натиснути на « розжалували керівника». Отже , керівників спільноти ми видалили .

Видаляємо всіх передплатників (учасників) паблік

Заходимо знову в управління сторінкою і натискаємо на «Учасники ». З права навпроти кожного стоятиме кнопка « Видалити з спільноти» , на яку потрібно натиснути . Так, Ви вірно все зрозуміли , кожного учасника потрібно видалити по порядку. Можливо для цього в Інтернеті і існує якої сторонній скрипт .

Видаляємо вміст спільноти

Тепер приймемо за вміст паблік , а саме аватарку , опису паблік , фото , відео , музики , обговорення і т. д.

Міняємо адресу співтовариства

Та це потрібно , що — б потім не хто не знайшов цей порожній паблік .

Видаляємо себе з спільноти

Для видалення себе з паблік внизу праворуч шукаємо кнопку « Контакти » , натискаємо на неї. У вікні, натискаємо на кнопку праворуч від Вашої фото « Видалити з контактів» .

Все. З видаленням Вас вашої спільноти .