Як повернути акаунт у ВКонтакте, якщо його зламали

Рейтинг: +8
4 727 переглядів

За зовсім різних причин може так статися , що акаунт у ВКонтакте зламали . Його може зламати як сторонній хакер , просто через те , що обліковий запис погано захищений був , а може аккаунт зламати близька людина з причини ревнощів , сварки і т. д. Сто процентної захисту аккаунта у ВКонтакте не існує по суті , так що така ситуація може трапитися з кожним.

Що — ж робити , якщо аккаунт у ВКонтакте таки зламали і в нього не можна зайти .

1 . Як відновити акаунт у ВКонтакте за допомогою прив’язаного до нього номеру телефону.

Одним з найефективніших способів захистити Ваш акаунт у ВКонтакте — це прив’язати його до номера свого мобільного телефону. Якщо це було до злому ВКонтакте зроблено, то відновити доступ до аккаунту буде досить просто .

Для початку необхідно ввести колишній пароль від аккаунта. Ввійти не вийде , так як аккаунт зламаний. Але з’явиться пропозиція швидкого відновлення пароля.

На цьому етапі необхідно ввести номер телефону , до якого прив’язаний аккаунт і натиснути кнопку «Відновити ».

Далі в перебігу декількох хвилин прийде смс -повідомлення з кодом. Його потрібно ввести в з’явилося на екрані комп’ютера полі.

Вуаля, доступ у ВКонтакте буде відновлений.

2 . Як відновити акаунт у ВКонтакте , якщо до нього не прив’язаний номер телефону , або телефону немає під руками.

Не всі акаунти у ВКонтакте прив’язані до номера телефону і це знижує їх захищеність перед зломом , угоном . Але потрібно пам’ятати , що акаунт у ВКонтакте за замовчуванням прив’язаний до поштової скриньки , за допомогою якого власне цей акаунт і реєструється .

У такому випадку за умови доступу до цього поштової скриньки є можливість відновити доступ до зламаних акаунтів у ВКонтакте .

Для цього після того , як пароль не підійшов і ВКонтакте запропонував ввести номер телефону , до якого прив’язаний аккаунт, необхідно натиснути на кнопку «Я не прив’язував сторінку до телефону ».

Після цього відкриється нова сторінка і на ній потрібно ввести свій логін у ВКонтакте або адресу електронної пошти.

Потім на вказаний при реєстрації у ВКонтакте EMail прийде лист з інструкцією по відновленню пароля. У цій інструкції знаходиться посилання , перейшовши за яким з’являється можливість ввести новий пароль для зламаного раніше аккаунта і тим самим відновити викрадений аккаунт у ВКонтакте .

3 . Як відновити акаунт у ВКонтакте , якщо зламали також і EMail .

А ось це вже сумна ситуація , але ще не все втрачено. У цьому випадку потрібно набрати терпимості і звернутися в службу підтримки ВКонтакте. Вони спробують допомогти в поверненні аккаунта в законні руки.

Для цього на сторінці , яка пропонує ввести логін або EMail , натиснути на посилання « Якщо Ви не пам’ятаєте даних або не маєте доступу до телефону , натисніть сюди ».

Після необхідно ввести посилання на свою сторінку у ВКонтакте .

Потім заповнити форму звернення в службу техпідтримки ВКонтакте.

Після необхідно дочекатися відповіді і провести впевнений діалог з метою повернути свій викрадений раніше аккаунт у ВКонтакте .

Добре захищайте свої акаунти у ВКонтакте , прив’язавши їх телефонами , а якщо , що , вдалого Вам відновлення доступу до своїх сторінок у ВКонтакте .