Все про реєстрацію в контакті

Рейтинг: +28
2 172 переглядів

 

За версією творців найпопулярнішою російської соціальної мережі, з’явилася вона завдяки бажанню кількох студентів одного з пітерських вузів створити у всесвітній павутині тихий куточок для спілкування між собою у віртуальному просторі. Так це насправді чи В контакті став лише російською версією знаменитого facebook, не так важливо.

Реєстрація в контакті 2006

 

 

Проте перший час вільна реєстрація на сайті в контакті ру була закрита.Потрапити в число користувачів соціальної мережі можна було лише на запрошення одного з учасників спільноти. Йшов час. Мережа стрімко розширювалася, і ось вже будь-який бажаючий міг створити у «вконтакте» свою особисту сторінку. Для цього необхідно було лише придумати пароль і вказати реально існуючий Е-мейл.

 

 

Реєстрація була настільки проста, що впоратися з нею міг і трирічна дитина. З часом правила мінялися. Пізніше, для того щоб зареєструватись потрібно було крім е-мейла вказати і номер свого мобільного телефону, для того щоб точно підтвердити, що ви реально існуюча людина.

 

Не так давно серед користувачів російського інтернету грянув грім справжній.Власники сайту оголосили, що вільна реєстрація відтепер припиняє своє існування. Пов’язано це, нібито, з тим, що сайт виявився буквально перенасичений спамерами, а так само мережевими хуліганами.
Тепер, щоб зареєструватися, кожен бажаючий мав отримати запрошення від одного з учасників, з вказівкою мобільного телефону, як самого бажає, так і учасника. Процедура кілька плутана, і можна було б зупинитися на ній докладніше, якби зовсім недавно правила реєстрації не були підкориговані власниками сайту.

Як зареєструватися в контакті зараз?

 

Тепер зайшовши на сайт, достатньо натиснути кнопку «Як стати учасником» і у вікні ввести номер свого мобільного телефону. Через деякий час на вказаний номер буде вислано логін і пароль. Далі потрібно лише ввести свої дані і — вуа-ля! — Ви новий користувач найпопулярнішою російської соціальної мережі в контакті.