Вконтакті соціальна мережа № 1

Рейтинг: +2
178 переглядів

 

вк, життя номер один, вконтакті без нійого неяк

За останні кілька років сайт «ВКонтакті» перетворився у всенародну соціальну мережу, тепер вже безліч країн користуються послугами цього ресурсу, створеного колись Павлом Дуровим, перейняли основну ідею з американського аналога — «Facebook».

Чим більше відвідувачів і активних учасників, тим, відповідно, більше тих, хто хоче за рахунок цього розкрутитися. До того ж, це дуже зручно, коли можна створити собі необмежену кількість облікових записів і не бояться за свій, так би мовити, основний профіль.

Але після масових рекламних повідомлень (спам) в різних групах, в повідомленнях користувачам, на стінах і в будь-яких інших доступних для цього місцях під «Вконтакті», Павло Дуров, отже вже досить сильно зміцнив захист системи від зловмисників, ввів реєстрацію по інвайт, то пак за запрошеннями.Що це означає? Тепер будь-який користувач мережі Інтернет не має можливості створити собі профіль в цій соціальній мережі без допомоги іншого учасника «ВКонтакті».

Друг, партнер чи товариш встановлює номер, на який прийде пароль від в контакті, також вписує ім’я з прізвищем (це мінімальна інформація для заповнення при відправленні запрошення). При вході на сайт новий користувач мережі повинен використовувати свій номер мобільного в якості логіна і присланий на нього код як пароль.

У процесі заповнення своєї анкети на сайті «ВКонтакті» користуйтеся достовірними даними або не проставляти взагалі нічого в наданих вам полях, якщо немає бажання щось у них ставити. Це призначено для того, щоб інші учасники цього проекту могли вас знайти відомих фактів, також хто-небудь може зацікавитися вами співпадаючими інтересами.

До речі про це, в заповнюваних полях не потрібно виявляти великий кмітливості, необхідно лише відповідати на поставлені там фрази. Наприклад, потрібно просто вписати дані в полі «Улюблені фільми» або «Діяльність». Чим більше тут буде заповнено, тим приємніше іншим користувачам «ВКонтакті» цікавіше буде переглядати вашу сторінку.

Також, встановлення вашої цієї фотографії набагато спростить знаходження будь-ким саме вас у мережі, а не якого-небудь іншого Васю Пупкіна, яких, до речі, буде дуже багато (не дивуйтеся, але у «ВКонтакті» можна знайти багато людей з однаковими іменами та прізвищами).

Далі, що ще можна зробити під «ВКонтакті»? Та багато чого, простір дій з кожним днем ??стає все менш обмеженим. По-перше, це додатки, які є тестами, онлайн-радіо, різними іграми, журналами, перекладачами. Так список цей можна продовжувати дуже довго, оскільки на даний момент «ВКонтакті» включає в себе більше шести тисяч додатків.

Але це ще не все. У цій мережі можна знайти будь-яку групу, що задовольняє вашим інтересам, або ж ви можете самі створити таку групу. На даний момент на сайті зберігається величезна база аудіозаписів самих різних виконавців: від рідкісних груп і співаків, яких, часом, навіть на інших ресурсах знайти нелегко, до самих популярних вокалістів.

Крім того, у відеотеці «ВКонтакті» знаходиться чимало фільмів, серіалів, мультфільмів і аніме, так що цю соціальну мережу вправі називати не тільки просто місцем спілкування, але і сайтом для перегляду різних кінострічок у режимі он-лайн.

Не так давно з’явилася функція створити публічну сторінку. Вона найбільш корисна для веб-майстрів, що мають свої сайти. Відносно недавно до «ВКонтакті» приєдналися вітчизняні онлайн-магазини. Тепер навіть купити що-небудь у мережі Інтернет можна не залишаючи свою улюблену соціалку.

Насправді ще ряд речей можна знайти у «Вконтакті», які придивляться вам, зацікавить вашу увагу.