ВКонтакті пропонує новий вид реклами

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
764 переглядів

 

реклама вк

Соціальна мережа Вконтакті з квітня 2011 року почала розміщувати і демонструвати своїм користувачам принципово новий вид реклами.

Банери, що розміщуються на сторінці користувача ВКонтакте, дозволяють по кліку подивитися рекламний ролик, безпосередньо перейшовши на сайт рекламодавця.

Другою важливою особливістю нового формату реклами є можливість користуватися рекламним відеороликом як і будь-яким іншим відео ВКонтакті, тобто зазначити, що ролик сподобався, переслати його друзям або побачити, кому ще з користувачів соціальної мережі сподобалося дане відео.

До кінця квітня покази відеобанери ВКонтакті йдуть у тестовому режимі.Протягом двох тижнів планується удосконалити механізм орієнтування, підключивши до нього аналіз інтересів користувачів на підставі їхніх альбомів.Поки таргетинг відеореклами здійснюється на основі старого алгоритму, який працював при розміщенні банерної реклами.

Виручка ВКонтакті від розміщення реклами за підсумками 2010 року перевищила 1,3 млрд. рублів. Прогнозується, що в поточному році цей показник може досягти 3 млрд.