Архив рубрики вконтакті

Додаток для прямих трансляцій VK Live(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Протягом року ми разом з Вами стежили за прямими ефірами ВКонтакте від світових зірок шоу-бізнесу і спортсменів, політиків і бізнесменів, телеканалів і радіостанцій. У вересні було запущено бета-тестування стрімінговой платформи для ігрових трансляцій на сайті.

Тепер можливість розповісти про себе в прямому ефірі з будь-якої точки світу з’явилася у всіх користувачів: ми представляємо додаток VK Live для мобільних пристроїв. Воно вже є в App Store, версія для Android з’явиться найближчим часом.

створюйте
Трансляції — це новий спосіб розповісти про себе друзям і передплатникам. Ви можете транслювати відео як в додатку VK Live, так і на своїй сторінці або в співтоваристві ВКонтакте. Знімайте світ навколо Вас, розповідайте людям про свої захоплення і місцях, де Ви перебуваєте — від домашньої вечірки до прямого ефіру з великої спортивної події.

дивіться
Трансляції улюблених авторів тепер завжди під рукою, і стежити за життям кумирів стало ще простіше. Про новий «лайв» Вашого друга або кумира прийде сповіщення на телефон. А на першому вікні Ви побачите список всіх активних трансляцій і зможете знайти для себе щось нове.

спілкуйтеся
Спілкуватися в додатку можна за допомогою коментарів, стікерів і сердечок. Якщо трансляція Вам цікава, обов’язково дайте знати про це її автору. Задавайте питання в коментарях і дивіться, як Ваші кумири відповідають на них в прямому ефірі.

Заробляйте
У додатку VK Live Ви можете заробляти на своїх трансляціях, отримуючи подарунки від користувачів в прямому ефірі.

(далее…)Голосові повідомлення ВК.Рейтинг: +1

Сьогодні ВКонтакті з’явилися голосові повідомлення — зручний спосіб спілкування у випадках, коли немає можливості або бажання друкувати довгий текст. Доступні вони як в повній версії сайту, так і в офіційних мобільних клієнтів (для iPhone з’являться вже в наступному оновленні).

Для запису голосового повідомлення натисніть на іконку мікрофона. У мобільних клієнтів її потрібно утримувати під час запису, а відправка відбудеться відразу після того, як ви приберете палець з іконки. Але при необхідності можна скористатися корисними жестами, що дозволяють управляти записом:

— Змахніть пальцем вгору після натискання на іконку мікрофона. У цьому режимі ви зможете записати сполучення не утримуючи кнопку і при необхідності скасувати запис і відправку.
— Ще один спосіб скасування запису — свайп вліво під час утримування іконки.

У деськтопной версії сайту також є своя особливість: записане повідомлення перед відправкою можна прослухати цілком або перемотати на потрібний вам момент.

(далее…)Музична бібліотека ВКонтакті.Рейтинг: +1

Сьогодні ВКонтакті має величезну бібліотеку аудіозаписів, тут можна знайти всім знайомих виконавців, а також треки музикантів, відомих тільки у вузьких колах. ВКонтакті доклало багато зусиль для легалізації аудіоконтенту, і на мій погляд, поява музичного сервісу від ВК — це лише питання часу. Тому я вирішив запропонувати свій концепт цього додатка.

 

Все додаток я розділив на 3 основні розділи. На головній сторінці знаходяться поновлення ваших підписок і друзів, а також рекомендації, згідно ваших вподобань.

На сторінці профілю є список всіх ваших аудіозаписів, які ви завантажили, додали або оцінили. Також, з цього екрану можна відразу включити аудіозаписи зі сторінок ваших підписок.

Плейлисти. Тут можна зберігати всю вашу музичну бібліотеку, додавати вподобані треки або цілі альбоми. Створеним плейлистом можна поділитися з усіма охочими, щоб вони стежили за його оновленнями або запросити в нього своїх друзів, щоб наповнювати його разом, попутно залишаючи коментарі до доданим треках. На сторінці з плейлистами можна відразу прослухати нові аудіозаписи, які додали учасники в спільні плейлисти.

У співтоваристві або профілі виконавця знаходяться всі його альбоми та плейлисти, новини та відеозаписи, а також його концертний графік. Крім усього, у верхній частині сторінки можна натиснути кнопку «play» і прослухати всі треки цього виконавця, а також аудіозаписи, схожі на нього.

(далее…)POWERSHELL: як завантажити музику з Вконтакте?(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Вчора ввечері захотілося написати Powershell скрипт, який буде викачувати аудіозаписи з особистої сторінки під Вконтакте і розкладати їх по альбомах, в сенсі по папках з іменами альбомів в яких вони складаються під Вконтакте. Якщо аудіозапис не перебуває в якому-небудь альбомі, то попада в папку «Без альбому».

повершелл

Якщо додати нові аудіозаписи, то наступного разу скрипт завантажить тільки нові, а ті що вже викачані качати не буде. Якщо ж щось видалити з аудіо-записів з вконтакте, то скрипт про це нагадає, що мовляв на комп’ютері є такі-то аудіозаписи, яких у вашій аудіоколекції під вконтакте вже немає. Далі самі вирішуйте: видаляти чи ці аудіозаписи з комп’ютера або пускай залишаються.

Ось такий майже синхронизатор аудіоколекції з вконтакте =)

В скрипті потрібно вказати дві речі: папку в яку зберігати аудіо записи з вконтакте (у мене це D: \ vk-music \) і токен.

Що таке токен і як його отримати? Токен це своєрідний ключ, за яким вконтакте розумітиме що ви — це ви.

Щоб отримати токен потрібно перейти за посиланням:…

отримання токена вк

https://oauth.vk.com/authorize?client_id=3711445&scope=audio&redirect_uri=https://oauth.vk.com/blank.html&display=page&v=5.0&response_type=token

У вас просять права на доступ до аудіозаписів та загальної інформації, потрібно погодитися.

права доступу

Після чого ви потрапите на сторінку з текстом:

Будь ласка, не копіюйте дані з адресного рядка для сторонніх сайтів. Таким чином Ви можете втратити доступ до Вашого аккаунту.

А в адресному рядку браузера буде приблизно такою адреса:

https://oauth.vk.com/blank.html#access_token=6fd83efcffc00be12345678901234567890123456789a23b7b73a4dc3e7c64ec5914768c8dbddd2d461af&expires_in=86400&user_id=24552345

Токен це те, що починається після «access_token =» і закінчується перед «& expires_in = 86400». Його і вставляємо в скрипт. Нижче наводжу код скрипта в якому для прикладу вписані мої токен і папка куди качати музику (обов’язково вкажіть СВІЙ токен і папку):

# Скрипт скачивает аудиозаписи из Вконтакте
# Автор: elims.org.ua
# Cсылка для получения токена:
# https://oauth.vk.com/authorize?client_id=3711445&scope=audio&redirect_uri=https://oauth.vk.com/blank.html&display=page&v=5.0&response_type=token

# Ниже вставляем токен:
$token = «6fd83efcffc00be12345678901234567890123456789a23b7b73a4dc3e7c64ec5914768c8dbddd2d461af»
# Ниже вставляем адрес папки, куда нужно скачать музыку:
$music_path = «D:\vk-music\»

$uri = «https://api.vk.com/method/audio.getAlbums?v=5.24&access_token=»+$token
$request = Invoke-WebRequest -Uri $uri #получаем список альбомов
$albums = $request.content | ConvertFrom-Json #Конвертируем полученные данные из формата JSON в массив
$uri = «https://api.vk.com/method/audio.get?v=5.24&need_user=0&access_token=»+$token
$request = Invoke-WebRequest -Uri $uri #получаем список аудио
$audios = $request.content | ConvertFrom-Json #Конвертируем полученные данные из формата JSON в массив
$failed_audio = @() #создаем пустой массив, в нем будут хранится информация о неудачных загрузках
$audio_files = ls d:\vk-music\ -recurse | ?{!$_.psiscontainer} | select fullname #аудио-файлы которые уже ранее были скачаны
$audio_files = $audio_files | Foreach {[string]$_ -replace «@\{FullName=(.*)\}», ‘$1’} #убираем лишние символы
foreach ($audio in $audios.response.items) { #для каждого аудио
if ($audio.album_id -ne $null) { #если аудио состоит в альбоме
foreach ($album in $albums.response.items) { #ищем имя альбома
if ($audio.album_id -eq $album.id) { $album_title = $album.title }
}
}
else { #если аудио не состоит в альбоме
$album_title = «Без альбома»
}
«Аудио » + ++$i + » из » + $audios.response.items.count + » : » + $audio.artist + » — » + $audio.title + » | Альбом: » + $album_title
$path = $music_path + $album_title+ «\» #имя папки
if (-not(Test-Path $path)) { #если папка не существует
$result = New-Item -ItemType directory -Path $path #создаем ее
}
$filename = $audio.artist + » — » + $audio.title + «.mp3» #формируем имя файла
$filename = $filename -replace ‘(\\)|(\/)|(\*)|:|(\?)|»|< |>|(\|)|(\[)|(\])|(\n)’, «_» #убираем некорректные знаки для имени файла
$filename = $path + $filename #добавляем к имени файла папку
«Имя файла: » + $filename
if (-not(Test-Path $filename)) { #если такого файла не существует
Invoke-WebRequest $audio.url -OutFile $filename #скачиваем и сохраняем аудио-файл
}
#перепроверяем наличие файла
if (-not(Test-Path $filename)) { #если такого файла не существует
$failed_audio += $audio.artist + » — » + $audio.title
}
else {
$audio_files = $audio_files |? {$_ -ne $filename} #сохраняем какие файлы есть локально, но нет во вконтакте
}
}
if ($failed_audio.count -gt 0) { #говорим какие файлы не удалось скачать
«###################################################################»
«Не скачанные файлы:»
$failed_audio
}
if($audio_files.count -gt 0) {
«###################################################################»
«Файлы которые есть на компьютере но нет во вконтакте:»
$audio_files
}

Токен має термін придатності: добу. Так що якщо ви одного разу вписали в скрипт свій токен, то скрипт запускатиметься з ним тільки протягом 24-х годин. Після потрібно буде отримати новий токен.

Зберігаємо скрипт в текстовий файл з розширенням «.ps1» (наприклад в «D: \ get-vk-mp3.ps1») і запускаємо командою:

powershell D:\get-vk-mp3.ps1

виватаження музики вконтакті

(далее…)Мінкомзв’язку радить не зберігати особисті дані під «ВКонтакте»(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Глава Міністерства зв’язку і масових комунікацій Микола Нікофоров порадив не зберігати особисті дані «ВКонтакте». Таку заяву він зробив, відповідаючи на запитання користувачів мережі Twitter у своєму мікроблозі. «Не варто зберігати свої персональні дані під» ВКонтакте «. А в Росії дуже багато хороших дата-центрів на всій території», — написав він у відповідь одному з користувачів. Своє повідомлення глава Мінкомзв’язку супроводив смайликом. На думку Никифорова, у інтернет-сервісів з десятками і сотнями мільйонів користувачів має бути достатня кількість розподілених дата-центрів. У неділю, 27 липня, частина розділів «ВКонтакте» виявилася недоступна для користувачів. Причиною стала аномальна спека. «ВКонтакте» — найбільша в Рунеті соціальна мережа, перший по популярності сайт на території Білорусії і другий — в Росії. За даними на початок 2014р., Щоденна аудиторія сайту становила близько 60 млн користувачів.

(далее…)«ВКонтакті» запустить мобільну платформу для ігорРейтинг: +1

Глава прес-служби найбільшої російської соцмережі «ВКонтакте» — Георгій Лобушкін повідомив про швидкий запуск мобільної ігрової платформи для ОС Android. Окрема сторінка, включена в мобільний додаток соцмережі, дозволить стороннім розробникам просувати свої ігри на ресурсі. Запуск платформи планується здійснити наступного тижня. Спочатку мобільна ігрова платформа буде включати в себе чотири гри, але в майбутньому їх список буде щомісяця поповнюватися однією-двома новими іграми. Дохід від них буде ділитися навпіл між соцмережею та розробниками.

ігри вконтакті
Аналогічна платформа для мобільних пристроїв Apple також готова до запуску, і буде додана в iOS-додаток соцмережі після повернення в магазин додатків AppStore.

«Мобільна ігрова платформа — доступ користувачів» ВКонтакті «до кращих мобільним ігор. У спеціальному розділі мобільних клієнтів розміщуватимуться посилання на ігри, доступних для установки на пристрої з iOS і Android», — прокоментував нововведення Георгій Лобушкін.

Цифра. За даними соціальної мережі «ВКонтакті», зараз близько 250 мільйонів користувачів ресурсу є активними гравцями.

(далее…)Репост у ВКонтакті(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Репост у ВКонтакте — можливість поділитися чужий записом на своїй стіні. Наприклад Вася на своїй стіні опублікував щось дуже цікаве і Ви захотіли поділитися цією справою у себе на стіні. Ви натискаєте внизу цього запису кнопку репост і ця запис в підсумку з’являється на Вашій стіні, і всі Ваші друзі і передплатники бачать її.

Репост репоста — можливість поділитися чужим репости у себе на стіні. При цьому такий репост повинен містити унікальну складову, що відрізняє його від посади, яку він репости. Наприклад коментар того, хто зробив цей репост.

Що-б зробити репост запису або репоста необхідно внизу запису або репоста знайти посилання «Поділитися», праворуч якій намальований гучномовець. Якщо її не видно, наведіть мишею на область запису або репоста і вона проявитися під курсором миші. Таке буває у ВКонтакте.

Після натискання на посилання «Поділитися» з’являється діалогове вікно «Надсилання запису».

Діалогове вікно Надсилання запису у ВКонтакті

репост

У ньому можна залишити коментар, вказати з якою аудиторією поділитися записом або репости. Це можуть бути або друзі та передплатники, або учасники групи, якій Ви управляєте, або будь-які люди, з якими потрібно поділитися записом в особистому повідомленні. Дуже зручно.

Після натискаємо кнопку «Поділитися записом» і Рпост здійсниться :)

Зазвичай репости дійсно цікаві та актуальні речі, що правильно. Записи та репости які репости бачать більше людей, отже, якщо Ви хочете що-б Вашу запис багато побачили, зробіть її цікавою і чіпляє.

Вдалих і цікавих Вам репости :)«ВКонтакті» посилила захист акаунтів другими паролями(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Соцмережа «ВКонтакте» посилила захист акаунтів користувачів, запустивши двухфакторную аутентифікацію. Про це «Ленте.ру» повідомили в компанії. Першим кроком аутентифікації сторінки «ВКонтакте» як і раніше буде логін і пароль, а в якості другого можна буде використовувати один з трьох варіантів. Перший — це код підтвердження доступу, одержуваний при кожному вході в акаунт за допомогою SMS на прив’язаний до нього номер телефону. Інший варіант — генерування другого пароля в додатку для Android або iOS. Можна також застосовувати одноразові паролі, список яких видається соцмережею. Нова система захисту особистих профілів підключається за бажанням користувача. Як показало тестування «Стрічки.Ру», варіант другого етапу аутентифікації користувач може встановити в розділі «Мої налаштування». Там слід вибрати пункт «Безпека вашої сторінки» і далі ─ «Підтвердження входу». Слід врахувати, що після підключення другого етапу аутентифікації вже не можна скористатися послугою відновлення пароля за номером телефону. «Незважаючи на те, що подібний метод захисту аккаунта буде надлишковий для більшості користувачів, є чимало людей, на чиї сторінки ведеться» полювання «. Насамперед, це адміністратори великих спільнот і власники додатків. Останнім часом почастішали випадки, коли зловмисники, вступаючи в змову з представниками стільникових операторів, крадуть акаунти «ВКонтакте» », — повідомили в соцмережі. У травні добове число повідомлень у «ВКонтакте» досягло рекорду в два мільярди, збільшившись за рік удвічі.

(далее…)