«ВКонтакте» запустила сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів на сторінках спільнот і зустрічей

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
190 переглядів

«ВКонтакте» дозволяє адміністраторам спільнот і творцям заходів використовувати новий сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів. Про це VC повідомив євангеліст соціальної мережі Альберт Усманов.

Адміністратори спільнот та організатори заходів зможуть використовувати сервіс, який автоматично видаляє коментарі користувачів, що містять задані слова — наприклад, нецензурні вирази. На момент написання замітки фільтр доступний деяким користувачам соціальної мережі, протягом доби можливість відкриється кожному адміністратору сторінок.

фільтр на стоп слова

Небажані коментарі видаляються в момент їх публікації. «За допомогою нового інструменту представники компаній і агентств зможуть підвищити ефективність роботи модераторів а також мінімізувати операційні та іміджеві витрати», — заявив євангеліст «ВКонтакте» Альберт Усманов.

Соцмережа автоматично визначає всі нецензурні коментарі. Словник складається з часто використовуваних слів і виразів і самостійно поповнюється з плином часу. На поточний момент фільтр враховує російська, англійська, українська та казахський мови. Також адміністратори можуть поповнювати стоп-лист вручну, використовуючи латиницю, кирилицю, пробіл, знаки &, #, ‘. Стоп-слова не можуть бути коротше двох символів.

Автоматично видалені коментарі зберігаються в журналі дій, який розташований в розділі з настройками сторінки. При необхідності адміністратор може відновити коментар або заблокувати його автора.

фільтри, стоп-слова

джерело: https://vc.ru/n/vk-filter