ВКонтакте представляє новий дизайн

Рейтинг: +5
206 переглядів

Соціальна мережа Вконтакте з’явилася в жовтні 2006 року. З тих пір ми прагнемо бути найзручнішим, найшвидшим і естетичним способом спілкування в мережі. Не минуло й 10 років, як ми представляємо новий дизайн.

Робота над новим дизайном велася протягом останніх півтора років. Ми ретельно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент. Сьогодні ми робимо наступний крок і переходимо на новий рівень розвитку сайту, щоб зробити його більш сучасним.

Головний принцип нового дизайну ВКонтакте — на всіх пристроях він виглядає схоже і впізнається. Користувачеві веб-сайту легко знайти потрібний розділ в мобільному додатку, і навпаки.

Ми збільшили ширину екрану і шрифти, позбулися зайвих деталей і зробили сайт простіше для сприйняття. З’явилося додатковий простір для нових корисних функцій. Також ми оновили ліве меню: скоротили назви пунктів, додали іконки і перенесли нагору найбільш затребувані розділи — Новини та Повідомлення.

новый дизайн сайта

 

Новини
Перероблено відображення кожного елемента. Записи в стрічці стали помітніше. Списки новин тепер в окремому блоці праворуч разом з пошуком і коментарями. Включити розумну стрічку новин стало простіше — перемикання в режим «Спочатку цікаві» знаходиться відразу під цим блоком.

новини, новий дизайн

Повідомлення
Розділ повідомлень переписаний з нуля. В оновленому інтерфейсі ми помістили на одному екрані список останніх бесід і поточний відкритий чат. Перемикатися між бесідами і реагувати на нові повідомлення стало простіше. Непрочитані повідомлення позначаються синьою крапкою, яка зникає після прочитання, а статус онлайн — зеленої точкою.

повідомлення

Повідомлення
Відмітки «Мені подобається», заявки на додавання в друзі, згадки, дні народження друзів і інші події збираються в новому розділі повідомлень. На сторінках людей і співтовариств тепер можна підписатися на повідомлення про нові записи, щоб не пропускати важливі новини. При появі нового події у іконки «дзвіночка» в шапці сайту з’явиться червоний індикатор.

уведомления

Фотографії
Фотографії в альбомах і при огляді всіх фотографій стали більшими і відображаються в красивій журнальної верстці. Фотопросмотрщік орієнтований горизонтально, щоб краще задіяти простір широкоформатних екранів. Коментарі виводяться праворуч від фотографії: більше не потрібно прокручувати екран вниз, щоб переглядати фотографії та одночасно бачити коментарі до них.

фотографії

Інші розділи
Зміни торкнулися кожного інтерфейсу сайту без винятку. Оновилися і розділи, що розповідають про ВКонтакте: «Про компанії», «Продукти» і «Робота ВКонтакте». Також ми відновили власний блог. Тут команда ВКонтакте буде ділитися новинами про продукти і нововведення.

Сьогодні ми запускаємо новий дизайн в тестовому режимі на обмежену аудиторію. Поступово він стане доступний для всіх. Якщо Ви хочете спробувати новий дизайн серед перших, натисніть кнопку «Приєднатися до тестування».