«ВКонтакте» дозволила автоматично додавати в друзі людей поблизу

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
942 переглядів

Соцмережа «ВКонтакте» оновила свій додаток для Android, додавши туди функцію швидкого додавання в друзі знаходяться поблизу користувачів.

друзі по близу

друзі по близу

друзі по близу пошук друзів

Для додавання обидві людини повинні одночасно зайти в розділ друзів і вибрати в пошуку «Друзі поблизу». За словами прес-секретаря «ВКонтакте» Георгія Лобушкіна, пошук ведеться в радіусі 2 кілометрів. У разі, якщо з додатком не вдається нічого знайти, можна скористатися камерою для зчитування QR-коду.

Судячи з коментарів користувачів «ВКонтакте» для Android в співтоваристві, додаток оновилося ще не у всіх. Власники останньої версії Android 4.4.4 повідомляють, що у них нова функція ще не з’явилася.

Крім автоматичного додавання в друзі, додаток отримав поновлення переглядача фотографій, використання стікерів в чатах, а також підтримку португальської мови і двофакторної аутентифікації . На хвилі зростання бразильської аудиторії «ВКонтакте» навіть відкрила офіційне співтовариство для Бразилії , проте статистику користувачів і плани по роботі з динамічним ринком в компанії не розкривають.

Найвідомішим проектом, що дозволяв обмінюватися даними і контактами людям поблизу, був сервіс Bump. Його користувачі могли передати один одному файл або телефонний номер, «ударившись» смартфонами: розпізнавання відбувалося за манерою удару за допомогою гіроскопа і геолокації. В вересні 2013 року Bump був куплений корпорацією Google, а в січня 2014 року представники компанії оголосили про закриття сервісу: його команда зосередилася на внутрішніх проектах пошуковика.

джерело: http://tjournal.ru/paper/vk-add-nearby