Віджет для коментарів

За допомогою елемента керування ВКонтакте Ви можете за 5 хвилин додати на Ваш сайт можливість коментування статей та інших матеріалів. 80 мільйонів користувачів не тільки зможуть моментально ділитися своєю думкою без додаткової реєстрації, але й автоматично залучать до обговорення своїх друзів.

Кожен коментар, залишений на Вашому сайті, автоматично транслюється на сторінку коментатора ВКонтакте з посиланням на вихідну статтю Вашого сайту. Зі сторінки автора коментаря і з розділу Новини про статтю пізнають усі друзі автора, які можуть приєднатися до дискусії.

Всі переваги елемента керування коментарів ВКонтакте

1. Масштаб. Необхідність реєстрації є додатковою перешкодою при залишенні коментаря, в результаті чого спілкування часто набуває анонімний або обмежений характер. ВКонтакте зареєстровані практично всі користувачі Рунету, тому будь-який читач зможе відразу прокоментувати Ваш матеріал від свого справжнього імені — з фотографією і посиланням на детальну інформацію про себе.

2. Вірусне. Кожен коментарі, залишені через віджет, автоматично транслюється на сторінку який прокоментував, а також потрапляє в Новини в його друзів. Такий коментар завжди містить посилання на вихідну статтю. В результаті про коментарі і існування статті дізнаються друзі коментатора, які зможуть приєднатися до дискусії. Про їх коментарях у свою чергу будуть сповіщені вже їхні друзі — і так далі. Далі інформація про матеріал може поширюватися лавиноподібно, забезпечуючи резонанс.

3. Багатовимірність. Віджет ВКонтакте передбачає можливість відповіді на коментарі, причому відповіді одночасно з’являються як на сторінці статті, так і на сторінці автора коментаря, а також в новинах в його друзів. Автоматична синхронізація відповідей на коментарі призводить до того, що Ваш матеріал обговорюється відразу на декількох майданчиках, кожна з яких приносить увагу нових користувачів до вихідної статті.

4. Швидкість. На відміну від інших можливостей соціалізації, віджет ВКонтакте дуже простий в установці і може бути упроваджений на всі сторінки Вашого сайту протягом 5 хвилин. Для досягнення високої швидкості установки і роботи елемента керування ми застосували новітні технології та задіяли десятки найбільш потужних серверів ВКонтакте.

5. Контроль. Адміністратор сайту, що встановлює код елемента керування, має можливість модерувати дискусію прямо зі сторінок свого ресурсу, видаляючи небажані коментарі. Не менш важливо, що адміністратор може призначати будь-яку кількість додаткових модераторів, які зможуть забезпечувати порядок через зручний інтерфейс.

6. Цитованість. Кожен коментар стає статусом користувача ВКонтакте і містить посилання на Ваш ресурс. Коментар з’являється не тільки в новинах у друзів користувача, але і в пошуку по статусах ВКонтакте. Завдяки партнерству між ВКонтакте і Яндексом дані статуси протягом місяця будуть індексуватися в пошуку Яндекса в режимі реального часу, що стане джерелом додаткової відвідуваності для сайтів, що розмістили віджет.

7. Незалежність. Текст всіх коментарів зберігається і обробляється на серверах ВКонтакте, проте ми надамо API для адміністраторів сайтів, який дозволить їм зберігати всі коментарі і на власних серверах. Це не тільки надасть їм розширені можливості для аналізу коментарів, але і дозволить в подальшому, в разі виникнення такої необхідності, відмовитися від інтеграції з ВКонтакте.

8. Гнучкість. Запропонувавши низку унікальних переваг, ми постаралися зробити віджет коментарів максимально привабливим для адміністраторів і користувачів сайтів. Однак ми розуміємо, що російські новинні і розважальні ресурси можуть потребувати додаткових можливостях налаштування елемента керування. Ми завжди готові піти назустріч власникам сайтів. Для реалізації конкретних цікавих пропозицій, будь ласка, звертайтеся до нашої прес-службу press(собака)vkontakte.ru.

Помістити віджет коментарів у себе на сайті дуже просто. Для цього досить розмістити в тілі сторінки код з форми нижче:

Підключення коментарів до Вашого сайту

Щоб додати елемент керування на Ваш сайт просто скопіювати код для вставки на сторінку, куди Ви хочете підключити віджет.

Виджет для комментариев

Виджет для комментариев