Відправка листів на e-mail адреси

Рейтинг: +3
1 549 переглядів

Пам’ятайте, соц.сеть ВКонтакте планувала поширювати поштові імена name@vk.com ще в минулому році? Їх план так і не здійснився, проте вони дозволили своїм користувачам відправляти прямо зі своїх сторінок листа на електронну пошту! При цьому наявність поштової скриньки одержувача в каталозі користувачів необов’язкова.

Зайдіть на сторінку відправки повідомлень, як одержувачів напишіть e-mail адреси (можна вибрати відразу кілька одержувачів), далі все як завжди. При цьому, ви можете прикріпити документи , фотографію, відео або аудіозапис .
Відправлення повідомлень на e-mail вконтакте
Форма відправки повідомлень на e-mail адреси
При цьому, на поштову скриньку одержувача , прийде звичайне, нічим не відрізняється лист з назвоюБесіда з …, і не важливо, вказали ви тему чи ні, тема повідомлення відображатися не буде. Можливо це тимчасовий баг або ж розробники навмисно не звернули увагу на тему, так як мало хто вказує її.
Бесіда з Азізова Азам
Бесіда з Азам Азізова

Тепер відкриємо саме лист і побачимо наступну картину. Світлина з посиланням на сторінку і ім’я поруч з нею, знову ж таки з посиланням на сторінку відправника вконтакте. Потім сам текст повідомлення. Праворуч посилання на скаргу, при цьому скарга направляється не до модераторів поштової скриньки, а прямо до ВКонтакте. Всі номери стають розмітки. Попередження профішинговому сайті теж пропадає, що для спамерів хороша новина.
Відправка листа на пошту
Приклад надісланого повідомлення з ВКонтакте

Зверніть увагу на e-mail відправника. У мене, наприклад, azam4eg-941564086@vkmessenger.com, хто знає, можливо в майбутньому ми самі зможемо вибирати імена для поштових адрес, як це було з групами . Ви так само можете відповісти на цей лист і ось яким побачить його користувач в контакті.
Одержувач ВКонтакте
Приклад листа з поштової скриньки до Вконтакте