Відділ «К» затримав користувачів «ВКонтакті», поширюють порно

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
206 переглядів
МОСКВА, 8 жовтня — РІА Новини, Ольга Федина. Співробітникам відділу «К» МВС РФ (попереджає, припиняє і розкриває злочини у сфері інформаційних технологій, незаконного обороту радіоелектронних засобів і спеціальних технічних засобів) вдалося затримати двох користувачів соціальної мережі «Вконтакті», які розповсюджували на сторінках ресурсу дитяче порно, повідомляє прес-служба фонду «Дружній Рунет» у п’ятницю.
Затримано жителя міста Гусев Калінінградської області, який поширював на сайті «ВКонтакті» архів дитячого порно і продавав пароль для доступу до нього. Відносно затриманого порушено кримінальну справу, йому загрожує позбавлення волі на строк до восьми років.
Другий підозрюваний затриманий в Мурманську. Він розмістив на сторінках «ВКонтакті» порнографічні зображення неповнолітніх. За даним фактом порушено кримінальну справу.
«Близько 30% всіх повідомлень, що надходять на гарячу лінію (створена фондом» Дружній Рунет «для боротьби з дитячим порно в Рунеті), пов’язані з соціальною мережею» ВКонтакте «. Адміністрація ресурсу активно співпрацює з відділом» К «, що дозволяє знаходити правопорушників» , — повідомив РІА Новини директор фонду Євген Беспалов.
За дев’ять місяців 2010 року за сприяння гарячої лінії фонду «Дружній Рунет» зупинена робота понад сім тисяч сайтів в Росії і за кордоном, на яких зберігалася дитяча порнографія.