Архив рубрики нововедення

Фотографії на моїй стініРейтинг: +2

У профілях користувачів є блок з фотографіями, який розташований над стіною. Потрібен він для відображення останніх фотографій або тих з них, на які власник сторінки хоче звернути увагу гостей. У цьому блоці відображаються як завантажені знімки, так і ті зображення, які були прикріплені до записів на стіні, — і ось останнім подобається далеко не всім. Але прибрати звідти фотографії, опубліковані на стіні, можна все разом і все в кілька кліків.

Для цього в повній версії сайту відкрийте розділ фотографій і перейдіть до редагування альбому «Фотографії на моїй стіні», натиснувши на іконку олівця. Залишилося лише зняти галочку з пункту «Показувати фотографії зі стіни в огляді фотографій». Тепер такі зображення не будуть показуватися в блоці профілю, а також в списку всіх ваших фотографій.

(далее…)Мессенджер ВКонтакті для Windows и macOS(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Скільки разів Ви ловили себе на тому, що не можете закінчити проект, тому що дивіться нові фотографії друзів, сперечаєтеся в коментарях на гарячі теми або просто не можете відірватися від цікавих новин у Вашій стрічці?

Запрошуємо спробувати Мессенджер ВКонтакте — зручний засіб спілкування для тих, хто не готовий відволікатися на новини, але при цьому хоче завжди залишатися на зв’язку.

Створюйте чати з друзями і колегами, обмінюйтеся фотографіями і відеороликами, відправляйте документи і записуйте аудіоповідомлення — в додатку доступна вся функціональність звичайних діалогів ВКонтакте. Ви зможете займатися справою і не пропустіть важливе — повідомлення будуть завжди під рукою.

(далее…)Додаток для прямих трансляцій VK Live(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Протягом року ми разом з Вами стежили за прямими ефірами ВКонтакте від світових зірок шоу-бізнесу і спортсменів, політиків і бізнесменів, телеканалів і радіостанцій. У вересні було запущено бета-тестування стрімінговой платформи для ігрових трансляцій на сайті.

Тепер можливість розповісти про себе в прямому ефірі з будь-якої точки світу з’явилася у всіх користувачів: ми представляємо додаток VK Live для мобільних пристроїв. Воно вже є в App Store, версія для Android з’явиться найближчим часом.

створюйте
Трансляції — це новий спосіб розповісти про себе друзям і передплатникам. Ви можете транслювати відео як в додатку VK Live, так і на своїй сторінці або в співтоваристві ВКонтакте. Знімайте світ навколо Вас, розповідайте людям про свої захоплення і місцях, де Ви перебуваєте — від домашньої вечірки до прямого ефіру з великої спортивної події.

дивіться
Трансляції улюблених авторів тепер завжди під рукою, і стежити за життям кумирів стало ще простіше. Про новий «лайв» Вашого друга або кумира прийде сповіщення на телефон. А на першому вікні Ви побачите список всіх активних трансляцій і зможете знайти для себе щось нове.

спілкуйтеся
Спілкуватися в додатку можна за допомогою коментарів, стікерів і сердечок. Якщо трансляція Вам цікава, обов’язково дайте знати про це її автору. Задавайте питання в коментарях і дивіться, як Ваші кумири відповідають на них в прямому ефірі.

Заробляйте
У додатку VK Live Ви можете заробляти на своїх трансляціях, отримуючи подарунки від користувачів в прямому ефірі.

(далее…)ВКонтакте представляє новий дизайнРейтинг: +5

Соціальна мережа Вконтакте з’явилася в жовтні 2006 року. З тих пір ми прагнемо бути найзручнішим, найшвидшим і естетичним способом спілкування в мережі. Не минуло й 10 років, як ми представляємо новий дизайн.

Робота над новим дизайном велася протягом останніх півтора років. Ми ретельно вивчали, продумували і створювали заново кожен елемент. Сьогодні ми робимо наступний крок і переходимо на новий рівень розвитку сайту, щоб зробити його більш сучасним.

Головний принцип нового дизайну ВКонтакте — на всіх пристроях він виглядає схоже і впізнається. Користувачеві веб-сайту легко знайти потрібний розділ в мобільному додатку, і навпаки.

Ми збільшили ширину екрану і шрифти, позбулися зайвих деталей і зробили сайт простіше для сприйняття. З’явилося додатковий простір для нових корисних функцій. Також ми оновили ліве меню: скоротили назви пунктів, додали іконки і перенесли нагору найбільш затребувані розділи — Новини та Повідомлення.

новый дизайн сайта

 

Новини
Перероблено відображення кожного елемента. Записи в стрічці стали помітніше. Списки новин тепер в окремому блоці праворуч разом з пошуком і коментарями. Включити розумну стрічку новин стало простіше — перемикання в режим «Спочатку цікаві» знаходиться відразу під цим блоком.

новини, новий дизайн

Повідомлення
Розділ повідомлень переписаний з нуля. В оновленому інтерфейсі ми помістили на одному екрані список останніх бесід і поточний відкритий чат. Перемикатися між бесідами і реагувати на нові повідомлення стало простіше. Непрочитані повідомлення позначаються синьою крапкою, яка зникає після прочитання, а статус онлайн — зеленої точкою.

повідомлення

Повідомлення
Відмітки «Мені подобається», заявки на додавання в друзі, згадки, дні народження друзів і інші події збираються в новому розділі повідомлень. На сторінках людей і співтовариств тепер можна підписатися на повідомлення про нові записи, щоб не пропускати важливі новини. При появі нового події у іконки «дзвіночка» в шапці сайту з’явиться червоний індикатор.

уведомления

Фотографії
Фотографії в альбомах і при огляді всіх фотографій стали більшими і відображаються в красивій журнальної верстці. Фотопросмотрщік орієнтований горизонтально, щоб краще задіяти простір широкоформатних екранів. Коментарі виводяться праворуч від фотографії: більше не потрібно прокручувати екран вниз, щоб переглядати фотографії та одночасно бачити коментарі до них.

фотографії

Інші розділи
Зміни торкнулися кожного інтерфейсу сайту без винятку. Оновилися і розділи, що розповідають про ВКонтакте: «Про компанії», «Продукти» і «Робота ВКонтакте». Також ми відновили власний блог. Тут команда ВКонтакте буде ділитися новинами про продукти і нововведення.

Сьогодні ми запускаємо новий дизайн в тестовому режимі на обмежену аудиторію. Поступово він стане доступний для всіх. Якщо Ви хочете спробувати новий дизайн серед перших, натисніть кнопку «Приєднатися до тестування».Сайт «ВКонтакте» чекає глобальна редизайн!(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)


Анонс нової версії сайту буде проведений найближчим часом. Швидше за все сайт буде виконаний в «плоскому» дизайні, схожим на додатки VK на смартфонах. Нова версія сайту буде розташовуватися на піддомені new.vk.com.«ВКонтакте» запустила сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів на сторінках спільнот і зустрічей(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

«ВКонтакте» дозволяє адміністраторам спільнот і творцям заходів використовувати новий сервіс для автоматичної фільтрації небажаних коментарів. Про це VC повідомив євангеліст соціальної мережі Альберт Усманов.

Адміністратори спільнот та організатори заходів зможуть використовувати сервіс, який автоматично видаляє коментарі користувачів, що містять задані слова — наприклад, нецензурні вирази. На момент написання замітки фільтр доступний деяким користувачам соціальної мережі, протягом доби можливість відкриється кожному адміністратору сторінок.

фільтр на стоп слова

Небажані коментарі видаляються в момент їх публікації. «За допомогою нового інструменту представники компаній і агентств зможуть підвищити ефективність роботи модераторів а також мінімізувати операційні та іміджеві витрати», — заявив євангеліст «ВКонтакте» Альберт Усманов.

Соцмережа автоматично визначає всі нецензурні коментарі. Словник складається з часто використовуваних слів і виразів і самостійно поповнюється з плином часу. На поточний момент фільтр враховує російська, англійська, українська та казахський мови. Також адміністратори можуть поповнювати стоп-лист вручну, використовуючи латиницю, кирилицю, пробіл, знаки &, #, ‘. Стоп-слова не можуть бути коротше двох символів.

Автоматично видалені коментарі зберігаються в журналі дій, який розташований в розділі з настройками сторінки. При необхідності адміністратор може відновити коментар або заблокувати його автора.

фільтри, стоп-слова

(далее…)Нововведення 7-21 січняРейтинг: +2

Оновлений в кінці минулого року розділ відеозаписів продовжує вдосконалюватися. Вкладка «Все» пропала: на її місці з’явилася вкладка «Додані», функціонал якої звичний і милий сердець багатьох — в ній відображаються всі додані та завантажені відеозапису. Там же можна міняти порядок відео — відсортований вами список буде видно всім користувачам. Додані копії відеозаписів тепер можна зручно видаляти за допомогою хрестика, що з’являється при наведенні курсора на мініатюру записи.

мої відеозаписи

Багатостраждальні перегляди відеозаписів з YouTube з ВКонтакте нарешті знову враховуються американським сервісом.

ютуб, кількість переглядів

Розробники «допилюють» і мобільну версію розділу відеозаписів. Лічильники переглядів, лайків та коментарів до відео, яким тепер приділяється більше уваги, з’явилися і на m.vk.com.

мобільні відеозаписи, мобільна розробка

І ще про відеозапису: вбудовані на зовнішні сайти відео, з тієї чи іншої причини вилучені з публічного доступу, тепер відображаються трохи інакше: додали текст під кнопкою переходу до ВК.

вилучине відео, з доступу

В давно не оновлювався розділі аудіозаписів сьогодні як грім серед ясного неба гримнуло відразу два дрібних, але дуже корисних поновлення: тепер додані аудіо можна відразу ж видалити, не заходячи в розділ своїх аудіозаписів, куди раніше доводилося лізти при випадковому натисканні на «плюсик», ще і лаючи себе на чому світ стоїть.

видалити аудіозапис, мої аудіозаписи

Друге нововведення торкнулося швидкого додавання аудіозаписів: тепер за допомогою «плюсик» можна додавати не тільки треки з пошуку, але й прикріплені до записів пісні.

додати пісню в повідомлення

ВКонтакте трохи змінилося відображення посилань, прикріплених до записів: адреса сайту тепер поміщений на спеціальну затемнену плашку, а не на затемнений градієнт, як раніше.

відображення посилання на зовнішній сайт

А тепер — кілька дійсно важливих нововведень, що з’явилися ВКонтакте за останні два тижні.

По-перше, в японській локалізації імена користувачів стали відображатися за допомогою катакани — однієї з графічних форм японської абетки. Раніше в японській версії сайту імена відображалися у вигляді транскрипцій на англійську мову.

японська мова

По-друге, імена користувачів і текст повідомлення в пересилаються повідомленнях посунули на кілька пікселів.

коментарі, пікселі

Нарешті, в мобільній версії з’явилася можливість вказівки точної кількості голосів для придбання їх через карту.

оплата вконтакті

(далее…)Сьогодні світло побачило оновлення офіційного клієнта ВКонтакте для Android.(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Одним з головних нововведень стала можливість додавання в друзі користувачів, що знаходяться поруч з вами. На екрані додавання нового друга можна вибрати варіант «Друзі поблизу», що включає можливість пошуку користувачів по їх розташуванню. Крім цього, доступний пошук за допомогою сканування QR-коду, що генерується самим додатком.

Також у новій 3.8 версії додатка була додана панель вибору недавніх стікерів. Близько місяця тому така можливість з’явилася в десктопной та мобільного версіях ВКонтакте. Тепер справа за рештою мобільними клієнтами :)

Крім цього, в оновленні були додані і інші дрібніші фичи:
— Налаштування отримання повідомлень від встановлених у вас ігор ВКонтакте.
— Закріплення і відкріплення записів на стінах профілів і співтовариств.
— Можливість завантаження фотографії співтовариства.
— Повноцінна підтримка двофакторної аутентифікації: тепер програма не перекидає користувача на мобільну версію сайту, а самостійно працює з авторизацією.
— Дрібні зміни дизайну і локалізацій.

android, vk

Завантажити офіційний клієнт ВКонтакте для Android можна за посиланням vk.cc/android.