Ударим по спаму!

Рейтинг: +2
226 переглядів

Вже майже 4 роки ми ведемо безперервну боротьбу зі спамом — рекламними або шахрайськими повідомленнями, які зловмисники намагаються переслати нашим користувачам.

Ця боротьба йшла з перемінним успіхом, так як російські й українські спамери — найактивніші у світі. Однак за останній рік ми впровадили ряд технологій, які значно ускладнили їм життя. Ситуація далека від ідеалу, і робота в цьому напрямку не припиняється ні на день.

Перемога цього тижня полягає у створенні штучного інтелекту, який аналізує входять особисті повідомлення і визначає ймовірність того, що вони містять спам. Система навчається сама в режимі реального часу на підставі Ваших скарг через кнопку «Це спам«.

У результаті створюються загальні фільтри для всього сайту і особисті фільтри для кожного користувача, які зведуть до мінімуму кількість небажаних повідомлень. В особистих повідомленнях у багатьох з Вас з’явилася папка Спам. Туди потрапляють як зазначені Вами повідомлення, так і спам, автоматично розпізнаний системою.

Якщо у Вас є повідомлення в папці Спам, будь ласка, ні в якому разі не переходьте за посиланнями з них — вони майже напевно шкідливі. Однак, якщо Ви помітите повідомлення, помилково визначене в папку Спам, не забудьте натиснути «Не спам«. Це зменшить ймовірність помилкового спрацьовування спам-фільтра в майбутньому.

Кожна Ваша скарга на спам робить ВКонтакте чистішим. Упевнений, разом ми поховаємо весь спам на окремій вкладці.

У контакті з Вами,
Павло Дуров