Студентський сайт № 1

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
153 переглядів

ВКонтакте.ру на сьогоднішній день є самим відвідуваним студентським сайтом у СНД. Ми почали здогадуватися про це близько тижня тому. В результаті перевірки виявилось, що ВКонтакте дійсно лідирує в студентському мережевому просторі.

Що цікаво, сайт за недовгий термін став другою за популярністю соціальною мережею в рунеті і увійшов у сотню найбільш відвідуваних ресурсів російського інтернету (дані alexa.com).

Кілька фактів, актуальних на середину лютого 2007:

  • На сайт щодня заходить 40 тисяч осіб, кожен з яких в середньому переглядає 100 сторінок на сайті.
  • В альбомах ВКонтакте розміщено півмільйона фотографій.
  • Кількість повідомлень на стінах уже перевалила за мільйон.
  • Головним інструментом спілкування залишаються особисті повідомлення — їх вже більше двох мільйонів.
  • У пікові години на сайті одночасно спілкується 4500 осіб.

Потрібно сказати, ми багато працюємо над тим, щоб постійно зростаюча кількість відвідувачів не впливало на швидкість завантаження сторінок сайту.Звичайно, іноді бувають піки активності. Протягом дня, що минув (18.02.2007) активність доходила до фантастичної позначки у 2 млн. запитів в хвилину. Це дозволило припустити, що вагома частка запитів була створена штучно для того, щоб частина користувачів не змогла потрапити на сайт. 95% з цих штучно створюваних запитів йшли з-за кордону.

Останнім часом, у зв’язку з тим, що спроби повторити успіх контакту за допомогою створення сайтів-клонів не увінчалися успіхом, ми отримали серію нових комерційних пропозицій, часто змішані з погрозами. Ми як і раніше відхиляємо пропозиції людей, які хотіли б перетворити студентське співтовариство на звичайний бізнес. ВКонтакте.ру нікуди і нікому не буде продаватися. Про причини такої позиції я згадував в розповіді про історію сайту.

Той факт, що ми стали сайтом № 1 в своїй сфері, не означає, що робота над вдосконаленням ресурсу припинена. Навпаки, цей успіх надихнув нашу команду, і скоро ми завершимо роботу над рядом нових можливостей, про введення яких мене просили багато хто з вас. Слідкуйте за оголошеннями в блозі!

У контакті з вами,
Павло Дуров