Архив рубрики спам

Кінець Дикого Заходу. Спогади екс-спамераРейтинг: +15

Підприємець Кирило Ромашов погодився розповісти «Часкору» про те, як займався промисловим спамом у «ВКонтакті», заробляючи на цьому кілька мільйонів рублів на місяць. Про часи, коли в інтернеті панували сервіси, що дозволяють дізнатися дату своєї смерті. І про те, як адміністрація «ВКонтакте» задушила його бізнес.

У свій час мене дуже вражали фільми Лені Ріфеншталь. Сотні тисяч марширують солдатів, факельні ходи — механіка керованої натовпу змушувала мене зачаровано дивитися на цю дію. На початку нульових сірими кардиналами Рунета були люди, здатні направляти потоки користувачів.Людина часто не знав, що його (як йому здавалося) випадковий перехід за посиланням не тільки збагачував, а й був свідомо зумовлений волею колишніх інтернет-магнатів. На той момент потік користувачів, що генерується спамом, був самим потужним. Зрозуміло, я не міг залишатися осторонь.

У 2008 році я займався розвитком розважальних проектів, тоді це виглядало настільки ж модним і перспективним, як сьогодні SMM. Я продавав рекламу, сайти успішно розвивалися, але їм завжди потрібна постійна підживлення аудиторії. Я не міг сидіти на узбіччі і дивитися, як дбайливо вирощені користувачі йшли і замикалися у «ВКонтакте». «ВКонтакте» тоді був невинно чистий. Мало хто розглядав його як масову майданчик для спаму. Однак чим швидше росте дерево, тим привабливішим воно стає для паразитуючого лишайника.

Одного разу на одному з хакерських форумів я за безцінь купив тисячу акаунтів — список логінів і паролів нічого не підозрюють користувачів. Злом відбувався завдяки неуважності користувачів — вони переходили по посиланнях на сайти, повністю копіюють інтерфейс «ВКонтакте», і вводили свій логін і пароль, які передавалися зломщикові. Вже зламані користувачі розсилали посилання своїм друзям, забезпечуючи тим самим вірусний ефект.Зловмисникові залишалося лише періодично збирати «врожай» і продавати його.
(далее…)Менеджери Рунета закликали «ВКонтакті» позбутися від порноРейтинг: +6

порно вконтакті, порно вк

Ряд менеджерів великих російських інтернет-проектів опублікували в газеті «Відомості» відкритий лист до адміністрації соціальної мережі «ВКонтакті» з проханням ввести жорстку фільтрацію контента, завантаженого користувачами. Зокрема, підписанти просять «в найкоротші терміни організувати ефективну автоматичну і ручну модерацію відео і фото, вимкнути в пошуку видачу по порнотегам і порнозапросам». На думку авторів листа, подібні заходи повинні дозволити «перестати сприймати» Вконтакті «, як величезне сховище онлайн-порно і відео на грані або за гранню закону». У числі підписали листа заступник директора по продуктах об’єднаної групи компаній «Афіші» і Rambler Павло Рогожин, генеральний директор компанії «Медіа Мир», заступник генерального директора корпорації «РосБізнесКонсалтинг» Михайло Гуревич, засновник «Групон Росія» Олена Масолова та інші. «ВКонтакті» не в перший раз стикається з подібними претензіями. У середині березня 2011 року в мережі з’явився відкритий лист, складений громадською організацією «Діти планети». Звернення було адресовано президенту РФ Дмитру Медведєву, прем’єр-міністру Володимиру Путіну, генпрокурору Юрію Чайці та прокурора Санкт-Петербурга Сергію Зайцеву. У ньому говорилося про велику кількість порнографічних матеріалів, розміщених «ВКонтакті» у вільному доступі. Також у серпні 2009 року управління «К» МВС РФ заявляло про те, що «ВКонтакті» є головним сховищем порнографічних матеріалів у Рунеті.
Джерело«Вконтакті» — рай для спамераРейтинг: +2

Соціальна мережа «Вконтакті» славиться не тільки терабайтами музики і відео, але так само мегатоннами спаму, що сиплються на користувачів. І якщо тонни піратського контенту більшості користувачів подобаються, то спам вони терплять з незрозумілих причин, можливо, наївно вважаючи, що так скрізь, а кому-то постійні запрошення в групи від новоспечених друзів взагалі здаються нормальною поведінкою. Але, все-таки, давайте подивимося, чому так виходить, чому «Вконтакті» настільки заспамлен, на відміну від того ж «Фейсбук».

Боти

У соціальній мережі офіційно вже 106 мільйонів чоловік. Скільки ж з них ботів? Ніхто не знає, але їх точно більше пари мільйонів. Кажуть, їх число досягає 40 мільйонів. Якщо б з’ясувалося що такий відсоток ботів мається на тому ж Фейсбук, про це писали б не тільки TechCrunch і Mashable, але і New-York Times. У нас же … (далее…)Клон Павла Дурова поширює віруси, які крадуть логіни і паролі ВКонтактіРейтинг: +2
В Інтернеті поширилася посилання на сторінку, яка імітує блог засновника «ВКонтакті» Павла Дурова. Відвідувачам сторінки під виглядом знайомства з новим сервісом пропонувалося завантажити вірус.

Особистістю засновника «ВКонтакті» Павла Дурова скористалися для розповсюдження посилань на шкідливу програму. Про це повідомляє FOX 24 з посиланням на РІА Новини.

(далее…)VKbor — FAQРейтинг: +5

0) Коли я тисну на посилання «Завантажити» відкривається вікно, в якому якісь ієрогліфи, але скачування ВкБота не починається, що робити?

1. Введіть в адресний рядок «opera: config # trust server types» (без лапок)
2. Поставте галку навпроти «Trust Server Types»
3. Натисніть «Зберегти»
4. Перезапустіть браузер
5. Качайте


Причини блокування сторінкиРейтинг: +63

заблокували сторінку

Що робити, якщо сторінку заблокували?

Щоб зрозуміти, за що Ваша сторінка Вконтакті була заблокована, уважно вивчіть інформацію нижче. Не просіть розблокувати Вас раніше  терміну.

Сторінки користувачів ВКонтакте блокуються з двох причин:

  • Порушення правил сайту;
  • Підозра у зломі сторінки. (далее…)


Ударим по спаму!Рейтинг: +2

Вже майже 4 роки ми ведемо безперервну боротьбу зі спамом — рекламними або шахрайськими повідомленнями, які зловмисники намагаються переслати нашим користувачам.

Ця боротьба йшла з перемінним успіхом, так як російські й українські спамери — найактивніші у світі. Однак за останній рік ми впровадили ряд технологій, які значно ускладнили їм життя. Ситуація далека від ідеалу, і робота в цьому напрямку не припиняється ні на день.
(далее…)Масові запрошення Вконтакті в групуРейтинг: +21

VKInviter 0.4.1 — за допомогою цієї програми, ви можете організувати масові запрошення користувачів до групи або на зустріч в автоматичному режимі.

  • Запрошувати людей в групу можна як за критеріями так і випадковим чином.
  • Одним натисканням кнопки можна запросити відразу всіх друзів, це зручно для тих анкет, у яких пару тисяч друзів.
  • Вибір за критерієм делаеться наступним чином: на сайті Вконтакте входите в пошук, вибираєте критерії, копіюєте посилання і вставляєте в налаштуваннях програми у «Список критеріїв».
  • Якщо у Вас є несолько акаунтів, то це дозволить обійти обмеження на 40 запрошень на день. Для цього збережіть список анкет у файлі users.txt у вигляді: