Соціальна мережа вконтакті-2011

Рейтинг: +1
230 переглядів

 

Популярна соціальна мережа Вконтакті, яку представляє генеральний директор Павло Дуров, є однією з найпопулярніших на території російськомовного інтернету.
контакт, соц сеть, соц мережа

З кожним місяцем структура і функціонал соціальної мережі в контакті поліпшується. У кінці минулого місяця у своєму особистому блозі Павло Дуров повідав нам про зміни, щодо безпеки анкет користувачів, що не може не радувати. 

Вже багато місяців, можна сказати з самого початку появи цієї соціальної мережі, адміністрація та модератори вконтакте боротися зі спамом, що становить близько 5 відсотків всіх повідомлень зараз. Раніше ця цифра була на рівні 10 відсотків.

Нові удосконалення в корені прибирають цю проблему. Найчастіше зламана анкета, від якої відомий логін і пароль перепродувалася третім особам, які використовували її для спаму, поширюючи рекламні повідомлення через систему повідомлень клієнта, або гірше того, розсилало посилання на віруси. У деяких випадках, пароль замінювався взагалі, а в деяких з них, користувач навіть не знав, що його анкета використовується в поганих цілях. Спам розсилався, а всі факти з цього приводу підчищали, і користувач ні про що не підозрював.

Найчастіше для спаму використовувалися зарубіжні сервера. Тепер же, якщо в анкету користувача в контакті увійде хто-небудь з місця, яке дуже далеко від локації власника аккаунту, що входить пропонується ввести чотири останні цифри свого мобільного номера.

Зрозуміло, що власникові облікового запису це не складе особливих труднощів, проте зломщикові обмежить владу над акаунтом, або взагалі не дасть зайти в нього. Звичайно ж, потрібно прив’язати свою анкету до мобільного телефону, тоді проблему відновлення контролю, та контролю в цілому можна вирішити за кілька хвилин.

Друге оновлення цієї соціальної мережі обмежив число реєстрації фіктивних анкет, які створюються спочатку для того, щоб розсилати спам, без злому чужих сторінок. Тепер, щоб зареєструвати акаунт в контакті, необхідно отримати запрошення від вже існуючого учасника соціальної мережі. Для потенційних користувачів мережі це не складе труднощів, так як майже всі друзі вже є в контакті.

Багато користувачів переставали користуватися цією мережею, переходячи в закордонні мережі, саме через побоювання злому акаунтів, а також постійного через спам в особистих повідомленнях. Тепер же розроблювачі в контакті зробили все, щоб цього уникнути, і сподіватися на подальше процвітання даної соціальної мережі.