Архив рубрики секрети

Фотографії на моїй стініРейтинг: +2

У профілях користувачів є блок з фотографіями, який розташований над стіною. Потрібен він для відображення останніх фотографій або тих з них, на які власник сторінки хоче звернути увагу гостей. У цьому блоці відображаються як завантажені знімки, так і ті зображення, які були прикріплені до записів на стіні, — і ось останнім подобається далеко не всім. Але прибрати звідти фотографії, опубліковані на стіні, можна все разом і все в кілька кліків.

Для цього в повній версії сайту відкрийте розділ фотографій і перейдіть до редагування альбому «Фотографії на моїй стіні», натиснувши на іконку олівця. Залишилося лише зняти галочку з пункту «Показувати фотографії зі стіни в огляді фотографій». Тепер такі зображення не будуть показуватися в блоці профілю, а також в списку всіх ваших фотографій.

(далее…)Секрети ВК ;)Рейтинг: +1
пусте повідомлення

пусте повідомлення

пусте опитування

пусте опитування

нік збоку

нік збоку

подарунок самому собі

подарунок самому собі

дві анкети вк з одного браузера

дві анкети вк з одного браузера

наголос

наголосПереголосувати в опитуванні під Вконтакті — чи можливо і якРейтинг: +1

У ВКонтакте досить багато всяких голосовалок, часто доводиться робити свій вибір і голосувати за когось або щось. При цьому іноді виникає необхідність змінити своє рішення і з’являється бажання віддати свій голос іншому варіанту в голосуванні. Здавалося б на перший погляд це не можна, але це тільки на перший погляд.

переголосування

Є таки можливо переголосувати у ВКонтакте і таких можливостей декілька.

Переголосувати за допомогою смартфона

Для цього досить використовувати офіційні програми для смартфонів.

ОС Android

У цьому додатку відкриваємо потрібний Вам опитування. Далі робимо на ньому довгий тап. Після чого Ваш голос анулюється і Ви можете проголосувати заново.

iOS

Тут досить вибрати потрібний варіант голосування і Ваше рішення змінитися у ВКонтакте. Або клацнете на той варіант, який Ви вибрали і тоді опитування повернеться в первоізданний вигляд.

Windows Phone

Теж саме що і з iOS. Виберіть потрібний варіант в опитуванні і Ви переголосуете.

Переголосувати за допомогою свого сайту або блогу

Тут трохи все складніше. Для цього варіанту у Вас повинен бути свій сайт або блог.

Якщо це так, то біля опитування у ВКонтакте знаходимо посилання «Отримати код» і натискаючи на неї отримуємо код голосування.

Після цей код вставляємо на свій Блог або сайт. Далі відкриваємо сторінку Блога або сайту з нашою формою голосування і користуємося посиланням «переголосувати» що-б переголосувати на потрібному нам запиті.

Переголосувати за допомогою програми у ВКонтакте Repoll

Цей спосіб схожий на минулий.

Для початку переходимо за посиланням vk.com / repoll

Далі відкриваємо додаток і бачимо біле поле, в яке потрібно вставити код потрібного Вам голосування. Далі натискаємо на кнопку «Код введен». Далі переголосовувати на Ваш розсуд.

Як ми видимо, переголосувати у ВКонтакте досить легко, чим і варто користуватися якщо що.Читати новини, не будучи підписаним(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

новини підпищика
У вас є можливість отримувати новини в стрічку від людей і співтовариств, не будучи підписаними на них. Для цього буде потрібно виконати три нескладних кроки:

1) Для початку все ж доведеться підписатися на потрібні вам джерела. Відправте заявку в друзі потрібній людині або вступите в співтовариство, яке хочете читати.

2) Зайдіть в свою новинну стрічку і створіть новий список новин. Для цього натисніть плюсиков зліва і оберіть «Створити вкладку». Додайте в неї ті ​​джерела, які будете читати, але хочете відписатися від них. Зберігайте список.

3) Після цього можете сміливо відписуватись від спільнот і скасовувати заявки в друзі. Всі додані в список джерела завжди будуть транслювати свої новини в стрічку.

І все ж, радимо вам не зловживати цим прийомом. Використовуйте його тільки в тих випадках, коли вам соромно показати, кого або що ви любите читати.Перегляд всіх офіційних спільнот(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

У вас є можливість подивитися список всіх офіційних спільнот у ВКонтакті.  Для цього варто лише ввести який-небудь символ (наприклад, знак питання — «?») В пошук по спільнотам.

офіційні спільнотиСписок публічних сторінок(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Список публічних сторінок в блоці «Цікаві сторінки», який знаходиться в профілі, не статичний. Як і список ваших друзів, він вибудовується за кількома параметрами:

— Відвідуваність публічної сторінки;
— Кількість поставлених відміток «Мені подобається»;
— Частота коментування записів сторінки;
— Перегляди опублікованих фотографій;
— Переходи по зовнішніх посиланнях, які прикріплені до записів.

Таким чином, вгорі списку завжди будуть відображені найактуальніші спільноти. Варто зауважити, що сортування за цими параметрами будується і в чужих профілях. Ви можете зайти в профіль будь-якого користувача і подивитися, які сторінки для нього найбільш цікаві.

При цьому не варто думати, що чужий список друзів для вас вибудовується за такими ж параметрами. У цьому випадку на початку списку ви побачите тих людей, з якими у вас найбільше загальних друзів.

найкращі спільнотиПосилання на час у відеозапису(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

У вас є можливість давати посилання на певний час у відеоролику. Для цього потрібно запустити відеоролик, розтринькати до потрібного вам часу, натиснути правою кнопкою миші в області ролика і вибрати пункт з контекстного меню «Копіювати посилання на кадр». Користувач, перейшовши за таким посиланням, запустить ролик з тієї хвилини і секунди, які ви обрали.

відео, посилання з часомОсобливість плейлиста inline-плеєрі(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Плейлист в шапці сайту і в inline-плеєрі не пов’язаний безпосередньо зі списком у розділі «Мої Аудіозаписи». Тобто під час програвання музики ви маєте можливість тимчасово змінювати порядок композицій для більш комфортного прослуховування. При цьому сортування треків у розділі аудіозаписів залишатиметься незмінною.
Для того щоб відкрити управління плейлистом, необхідно натиснути на кнопку «музика» в шапці сайту або клікнути по inline-плеєру в тому випадку, якщо ви вже слухаєте аудіо. Для зміни порядку просто клікніть по композиції лівою кнопкою миші і, утримуючи її, переміщайте треки вгору або вниз.

плей лист, плеєр

Нагадаємо, що окрім ручного сортування у вас є можливість змінювати порядок всіх пісень одним кліком по кнопці «Перемішати», яка знаходиться в плеєрі правіше назви програється в даний момент треку. Дана можливість є не тільки у спливаючому плеєрі, але і в самому розділі «Мої аудіозаписи». Після того як ви натиснете на кнопку «Перемішати», всі композиції поміняються місцями, а після оновлення сторінки знайдуть первісний порядок.