Секрет отримання халявних «Мені подобається»

Рейтинг: +47
1 342 переглядів

Багато хто напевно помічали, що іноді заходиш на сторінку подруги або друга, а у нього на записи 200-300 лайки, хоча друзів у нього 50-100. І тоді ви напевно питаєте у свого друга, як він так зробив, а він вам відповідає, що 1 лайк наприклад коштує 1 рубль. Насправді лайки безкоштовні, а якщо вони безкоштовні. Навіщо за них платити. Щоб дізнатися як накрутити собі лайки безкоштовно, читайте статтю до кінця.

Безкоштовні лайки Вконтакті — мрія всіх, особливо підлітків. Круто, коли у тебе під Авою 100-200 лайки, а то й більше.

 
Olike.ru

Це мій улюблений сайт. На ньому я накручую більше 100 Лайки в день. На ньому можна не тільки накрутити собі лайки, але і додати собі друзів або додати передплатників в групу.

Почнемо з реєстрації:
1. Реєстрація одна з найлегших. Вам потрібно всього лише натиснути на кнопку «увійти» і авторизуватися через Вконтакте.

2. Авторизовуватися Вконтакті.

3.Все приступаємо до заробітку Лайка.

4. Натискаємо на кнопку, яка показана на малюнку.
І лайкаем фотки, записи і т.д. Тим самим заробляємо собі лайки. Оновлення балансу відбувається кожні 2-3 хвилини. Так що не хвилюйтеся, якщо ви не отримуєте лайки на рахунок відразу.

Після того як ви набрали 20 Лайка. Ви можете замовити собі лайки на фотку або запис. Хоча краще замовляти відразу побільше Лайка. За годину можна заробити 50-100 Лайка.

Ось приклад того, як замовити собі лайки на фото. Спершу натисніть на «Накрутити« Мені подобається ». Заповнюєте всі поля.

5. І натискаєте «замовити». У плині 5-10 хвилин у вас будуть лайки. Лайки набираються швидко, так як в системі більше 400 тисяч людей.

 

джерело