Репост у ВКонтакті

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
378 переглядів

Репост у ВКонтакте — можливість поділитися чужий записом на своїй стіні. Наприклад Вася на своїй стіні опублікував щось дуже цікаве і Ви захотіли поділитися цією справою у себе на стіні. Ви натискаєте внизу цього запису кнопку репост і ця запис в підсумку з’являється на Вашій стіні, і всі Ваші друзі і передплатники бачать її.

Репост репоста — можливість поділитися чужим репости у себе на стіні. При цьому такий репост повинен містити унікальну складову, що відрізняє його від посади, яку він репости. Наприклад коментар того, хто зробив цей репост.

Що-б зробити репост запису або репоста необхідно внизу запису або репоста знайти посилання «Поділитися», праворуч якій намальований гучномовець. Якщо її не видно, наведіть мишею на область запису або репоста і вона проявитися під курсором миші. Таке буває у ВКонтакте.

Після натискання на посилання «Поділитися» з’являється діалогове вікно «Надсилання запису».

Діалогове вікно Надсилання запису у ВКонтакті

репост

У ньому можна залишити коментар, вказати з якою аудиторією поділитися записом або репости. Це можуть бути або друзі та передплатники, або учасники групи, якій Ви управляєте, або будь-які люди, з якими потрібно поділитися записом в особистому повідомленні. Дуже зручно.

Після натискаємо кнопку «Поділитися записом» і Рпост здійсниться :)

Зазвичай репости дійсно цікаві та актуальні речі, що правильно. Записи та репости які репости бачать більше людей, отже, якщо Ви хочете що-б Вашу запис багато побачили, зробіть її цікавою і чіпляє.

Вдалих і цікавих Вам репости :)