Реклама в соціальній мережі в контакті

Рейтинг: +2
327 переглядів

 

вконтакте реклама
З розвитком соціальної мережі Вконтакті та стрімким зростанням її популярності все більше і більше уваги приділяється рекламі та просуванню товарів і послуг серед її користувачів.

Крім офіційної реклами в контакті, пропонованої власниками ресурсів, існує й інша реклама — так званий вірусний маркетинг, коли поширення відомостей про рекламований товар, послугу чи подію здійснюється самими користувачами соціальної мережі, часто навіть і не підозрюють про те, що вони є крихітним гвинтиком величезної махини маркетингу.

Самий пасивний вид такої реклами — це розміщення на рекламований сайті віджетів і надбудов, які дозволяють розповісти про переглянутої сторінці друзям у соціальній мережі або блозі. Цей спосіб давно вже увійшов в ужиток майже всіх веб-майстрів і стабільно залучає нових і нових відвідувачів на сайти.

Реклама в контакті
форма вк для реклами

Природно, є й офіційна реклама від власників соціальної мережі в контакті — рекламодавець сам може налаштувати аудиторію реклами, вік, місто проживання та інші критерії, за якими замовлена ??реклама буде демонструватися користувачам.

Однак вірусний маркетинг в соціальних мережах куди більш активно використовується через сайти-посередники: біржі контенту, копірайтингу, системи активної реклами, сервіси реклами в соціальних мережах та інші. Там користувачеві, що має реєстрацію в тій чи іншій соціальній мережі, пропонується розмістити у себе який-небудь матеріал за фіксовану плату.

Наприклад, натиснути «Мені подобається» і «Розповісти друзям» під Вконтакті або послатися на рекламне відео в своєму профілі. Чи має подібний метод результат? Безсумнівно.

У майбутньому події можуть розвиватися так, що користувачі з «прокаченним» і «обжитими» акаунтами і великою кількістю друзів будуть сдаватьв оренду якісь поля свого профілю під приховану або явну рекламу, тим самим монетізіруя своє перебування в соціальній мережі в контакті.

Тим більше, що після майже повної перемоги над спамом в контакті і закриття вільної реєстрації посилання та рекомендації від друзів перестали сприйматися як потенційно небезпечні. Прогрес не стоїть на місці і реклама набуває все більш гнучкі риси.