Архив рубрики реклама

Безкоштовне поповнення рахунку та SMS-повідомленняРейтинг: +2
Не так давно ми оголосили про запуск Грошей ВКонтакті — вільної системи обміну засобами без комісії. З сьогоднішнього дня Ви можете поповнити Ваші рахунки ВКонтакті двома безкоштовними способами:

  • Будь-які платежі з кредитних карток Майстер-Банку здійснюються без втрати відсотків. Завівши таку карту, Ви зможете поповнити рахунок ВКонтакте в пару кроків через численні банкомати Майстер-Банку — без комісії.
  • Інший спосіб безкоштовного поповнення рахунку ВКонтакті — Qiwi-гаманець. Ви можете поповнити Ваш гаманець Qiwi за допомогою десятків тисяч терміналів і перевести гроші на рахунок ВКонтакте через додаток Qiwi ВКонтакті. Крім того, Ви можете перевести рублі в додаток Qiwi і оплатити рахунки за мобільний телефон, інтернет і т.д.


До речі, при замовленні товарів в інтернет-магазинах, що підтримують рублі ВКонтакті, Вам часто пропонується знижка від 2% до 10% залежно від типу товару. Це відбувається тому, що ВКонтакті не бере комісію ні зі своїх користувачів, ні з інтернет-магазинів.
(далее…)8 порад бажаючим зібрати першу тисячу передплатників ВКонтакті без реклами (приклад TemplateMonster Russia)Рейтинг: +4

В кінці липня 2012 мені надійшла пропозиція проконсультувати і допомогти відомому постачальнику інтернет-шаблонів на ринок Рунета — TemplateMonster Russia — у просуванні та розвитку їх сторінки у соціальній мережі ВКонтакте. На момент початку нашого співробітництва на сторінці було близько 250 передплатників, а сама сторінка не оновлювалася з травня 2012 року. Сьогодні я розповім про основні заходи та дії, які дозволили до листопада 2012 року (за 4 місяці) перетнути позначку в 1000 передплатників, при цьому не використовуючи ні покупку реклами в соціальній мережі, ні притягнення агентств, покупку ботів або інші сумнівні SMM-інструменти .

Порада № 1: Створіть постійні рубрики (далее…)Накрутка лайків у ВКонтакті за допомогою olikeРейтинг: +486

Під ВКонтакті можна оцінити практично все, це і вислови, фото, відео, музика і т.д. Чим більше сердечок поставили на те чи інше, тим більше цікавіше воно сприймається. Сподобалося іншим, значить є шанс що сподобається і бажаного людині.
(далее…)Де можна виграти рейтинг? Інструкція!Рейтинг: +4
Встановлюємо додаток:

http://vkontakte.ru/app710100, дозволяємо всі дії і граємо. Принцип простий,накопичуємо гроші в грі (курс там 1 голос = 10 ігровим голосам), поставив 2ігрових голоси, отримав 4, поставив 4 ігрових голосаполучіл 6 …..
(далее…)ВКонтакті пропонує новий вид реклами(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

 

реклама вк

Соціальна мережа Вконтакті з квітня 2011 року почала розміщувати і демонструвати своїм користувачам принципово новий вид реклами.

Банери, що розміщуються на сторінці користувача ВКонтакте, дозволяють по кліку подивитися рекламний ролик, безпосередньо перейшовши на сайт рекламодавця.
(далее…)«ВКонтакті» проводить тест офіційного Jabber-сервера для цієї соціальної мережі.(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

 

Вконтакті тестується можливість обміну швидкими повідомленнями по протоколу Jabber, про це було заявлено з блогу ресурсу на сайті «Хабрахабр.ру»

.
джабер
Зараз ця функція проходить закрите тестування і чекає появи в масах.
Звичайні користувачі вконтакте вже давно хотіли, щоб можна було швидко спілкуватися, але офіційного сервісу поки для цього не було.
Обмінюватися повідомленнями стане зручніше за допомогою безлічі інтернет-пейджерів і месенджерів, які підтримують протокол XMPP / Jabber.
У їх число входять такі відомі як QIP Infium, «Я. Онлайн», Pidgin, Adium і Miranda. (далее…)Реклама в соціальній мережі в контактіРейтинг: +2

 

вконтакте реклама
З розвитком соціальної мережі Вконтакті та стрімким зростанням її популярності все більше і більше уваги приділяється рекламі та просуванню товарів і послуг серед її користувачів. (далее…)


Хто стоїть за додатком «Тюряга»Рейтинг: +7

 

Доброго часу доби!

тюряга создатеь
Андрій Пряхін, засновник студії «Кефір«, суміщає посаду керівника і єдиного в студії гейм-дизайнера. Юрист за освітою, він за іронією долі став ідеологом самої авторитетної гри «ВКонтакті«. Єгор дав невелике інтерв’ю в, якому поділився подальшими планами розвитку гри, розповів про розробників, інвесторів і про створення «Тюряга«. (далее…)