Прощання з жовтою полоскою рейтингу(((

Рейтинг: +11
156 переглядів

 

рейтинг, жовта, полоска
Ми вже не раз говорили про те, що незабаром рейтинг ВКонтакті буде прибраний! Цей день настав! Сьогодні адміністрація ВКонтакті прибрала всіма улюблену жовту смужку. Особливо виділятися тепер ніхто не буде.Можна сказати, що всі відправлені смски і витрачені гроші за багато років пішли даремно. Особливо прикро за тих, хто вклав у цю смужку десятки тисяч рублів. Так само постраждають програми такі як «Дике полювання», «Підвищуй рейтинг в 2 рази дешевше», «Кактусоманія», «Менеджер голосів» та інші.

Олексій Добромислов — дизайнер ВКонтакті, висловився з цього приводу так:
Сьогодні прибрали жовту марну смужку під основною фотографією профілів ВКонтакті. Ми довго чекали цього. У сучасній соціальній мережі не повинно бути таких функцій, відволікаючих користувача, що вводять в оману, і творці сайту це розуміють чудово. 

Більшості вже давно не потрібна ця функція. Адже на сайті переважає доросла аудиторія і з кожним днем ??ця частка зростає.

Деякі користувачі спочатку розуміли і знали, що введення платної системи підвищення рейтингу був необхідний для залучення інвестицій на сайт і першого прибутку. Спочатку рейтинг можна було підвищити запрошеннями друзів на сайт абсолютно безкоштовно.

Тим, хто не може змиритися з такою втратою для себе, напевно дуже важко.Звичайно нам їх не зрозуміти і не шкода їх.

Але нам теж прикро! Прикро, що є люди, які вклали десятки тисяч рублів замість того, щоб направити гроші в який-небудь благодійний фонд або допомогти тяжкохворій дитині. Безліч школярів витрачали гроші батьків, абсолютно не замислюючись про наслідки.

Все менше молодих людей читають книги і хочуть здобувати вищу освіту. В університетах вже виходять накази не ставити двійки і не відраховувати, а школа витягує все більше учнів, щоб вони змогли закінчити школу. Це реалії нашого життя. Ми знаємо, що багато талановитих та розумних дітей в Росії, якими пишаються батьки, але хотілося б щоб з кожним роком їх кількість збільшувалася.

«Зараз мені важко уявити, де ми б спілкувалися, обмінювалися фотографіями і знаходили нових друзів у проміжок з 2006 по 2009 рік (а для багатьох він став чимось більшим завдяки групам, вікі-розмітки)? Де ж? При цьому, де б нам не згодовували рекламу, не було оранжево-зелених мерехтливих зірочок, а сторінки англійською не відкривалися б по 5 секунд? Просто сиділи б, поглядаючи на годинник, очікуючи приходу тріумфального іноземного сайту?Люди, які критикують ВКонтакті за сам факт його появи / плагіату, здається, втратили здатність аналізувати і розуміти, що відбувається в ретроспективі, а використання якісного ресурсу сприймають як ув’язнення в очікуванні світлого майбутнього. »

live.vkontakte.ru:
Життя триває, а ВКонтакті тільки розквітає, з кожним днем ??роблячи наше спілкування з друзями і далекими родичів «зручніше, простіше і швидше».Багато людей завдяки цьому сайту знайшли свою любов, змогли знайти товаришів по службі, колишніх однокласників та однокурсників.

Більшість користувачів рунета завжди буде вдячно творцям сайту. Скажімо «Спасибі ВКонтакті!».

джерело