Архив рубрики програми

Як завантажити відео з Vkontakte?Рейтинг: +2

До однієї з найбільш популярних соціальних мереж можна сміливо віднести мережу Vkontakte, завдяки якій тисячі людей можуть спілкуватися і обмінюватися інформацією. Завдяки такій високій популярності даної соціальної мережі, до одного з актуальних питань серед користувачів відноситься питання — як завантажити відео з вк?

Отже, якщо у вас немає цілодобового доступу до Інтернету або ж ви просто бажаєте зберігати цікавлять вас відеоролики у себе на комп’ютері, необхідно знати про те, як завантажити відео із цієї соціальної мережі. Слід зазначити, що на сьогодні розроблено близько десятка спеціальних програм, які дозволяють без особливих проблем завантажувати необхідну інформацію.

Однією з найбільш популярних програм для швидкого скачування музики і відеороликів з контакту є VKSaver 3.3. Перевагами цієї програми є не тільки те, що вона безкоштовна, але і те, що з її допомогою можна швидко завантажити бажаний контент, не виходячи з самого сайту.

(далее…)Як викачати всю музику з ВКонтакті для локального прослуховуванняРейтинг: +2

Даний матеріал написаний Alex_Linn, любителем ВКонтакте і музики в ньому.

Останнім часом все частіше бачу на форумах людей, які визнаються що сидять у VK тільки заради улюбленої музики. Але ж ми не завжди можемо бути онлайн, а залишати нашу музичну колекцію якось не дуже хочеться. Вихід простий: завантажити свою музичну колекцію з VK на свій ПК або інший пристрій. Стандартних засобів для цього немає, тому давайте розбиратися як це зробити на практиці. Але для початку, що ж викликало необхідність описаних нижче маніпуляцій …

Чому?
Причини очевидні:

  1. Щоб завжди мати можливість послухати улюблені записи не використовуючи інтернет.
  2. Захисники закону про авторське право почали нещадно знищувати мої записи і я не хотів би втратити їх. Тільки вчора у мене було більше 50-ти видалених пісень.

Як зробити?
В інтернеті пропонують масу рішень, починаючи від звичайних складних в застосуванні скриптів і закінчуючи комплексними рішеннями які … не працюють, коштують грошей або є просто вірусами: — \

Але рішення були знайдені. Поспішаю ними поділитися!

VKsaver (лінк)
Нехитра софтинка яку знаю вже не перший рік. Працює справно, але годиться тільки для скачки пари-трійки пісеньок.

Додає в аудіо чарівну кнопку:

додає кнопку

Враховуючи, що варіант як масовий не підходить, продовжуємо пошуки.

VkOPT (лінк)
Це потужний набір скриптів, який дозволяє до дрібниць налаштувати багато речей на вашій сторінці ВКонтакті. На даний момент моя сторінка виглядає приблизно так:

музика

Як бачимо, є красиві теми, додаткові кнопки і досить багато налаштувань, які пропоную оцінити вам особисто. Повертаючись до нашої «музичної проблемі» — пропонується комплексне рішення. За замовчуванням ви можете завантажувати композиції по одній, але в зв’язці з програмою Download Manager (далі DM) можна завантажити всю музичну бібліотеку прямо собі на комп’ютер.

Працює просто — заходимо в аудіо → посилання → зберегти як PLS. Збережений файл відкриваємо через DM і починаємо вивантаження.

VKontakte Music Backuper (лінк)
Ця утиліта виявилася саме тим, що я шукав все це час. Вона призначена для скачування музики з ВКонтакте за альбомами, може завантажувати цілі колекції фото як ваших, так і з будь-якої іншої сторінки. Що не менш круто, так це те, що вона групує виконавців по папках і альбомами на вашому ПК. Працювати з нею одне задоволення.
Скачав, ввів дані, вибрав що скачувати, вибрав папку призначення, а все інше програма зробить самостійно. Є тільки одна дрібниця — якщо назву треку дуже довге, то доведеться докачати ці окремі треки вручну. Виглядає все так:

музика альбомами

Таким чином за одну ніч я викачав 960 з 1010 пісень з ВК. Ті 50 віддалених на вимогу правовласників я знайшов окремо в тому ж ВК.

(далее…)Як змінити звук вхідного повідомлення ВКонтактеРейтинг: +6

Останнім часом соціальні мережі загалом і ВКонтакті зокрема для багатьох стали основним засобом спілкування зі знайомими. Величезна кількість користувачів простору рунета щодня користуються чатом. Близько 50% моїх неробочих розмов відбуваються ВКонтакте. Часто за фонової музикою складно розчути звук вхідного повідомлення. Тому одного разу я вирішив для себе знайти спосіб змінити повідомлення на більш гучні. Допомога google не допомогла, зате стало ясно, що подібна проблема виникає не у мене одного, а її адекватного рішення немає.

Я почав писати браузерні рішення, що переросло в цілий сервіс vkZvuk. Розширення довелося зробити під всі основні браузери (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera), а вибір звуків залишити на сайті..

 

звук вконтакті

Чудово розуміючи, що не кожен захоче ставити стороннє розширення в свій браузер з доступом до ВКонтакте, я вирішив зробити все вихідні коди відкритими, і досить докладно описав процес побудови та встановлення свого доповнення, не залежного від сайту і «лівих» скриптів. Стаття розрахована на більш-менш просунутих користувачів, тому не соромтеся ставити мені питання в нашій групі ВКонтакте або пишіть на пошту.

 налаштування музики

Якщо ви хочете встановити свій звук, але немає бажання возитися із збіркою свого доповнення, додавайте свою мелодію в коментарі до цього запису.

Будь ласка, залишайте будь-які відгуки в коментарях до посту, я постараюся вирішити всі проблеми і врахувати думку кожного.VK Messages HDРейтинг: +4

Сьогодн  випустили додаток VK Messages HD для iPad — простий і дуже швидкий клієнт для обміну особистими повідомленнями з користувачами ВКонтакте. Всім власникам iPad рекомендуємо завантажити його за адресою: https://itunes.apple.com/ru/app/vk-messages-hd/id622382316
Додаток повністю безкоштовний.

У VK Messages HD Ви можете вести діалоги, створювати групові бесіди, відправляти фотографії, відеозаписи, аудіозаписи та своє місце розташування Вашим друзям, а також отримувати миттєві повідомлення про нові повідомлення.

Спасибі Іллі за відмінний додаток! Група додатка — VK Messages HD.

 

VK Messages HD

 

(далее…)VkBot 2.5.8.1Рейтинг: +2

VkBot —
єдиний, швидкий і легкий шлях вирішити
всі завдання і дії Вконтакте!

березневе оновлення програми ВкБот

(далее…)Додаток ВКонтакті для iPhoneРейтинг: +9

Нещодавно було розглянуто додаток для ВКонтакте для Android, тепер прийшла черга легендарного iPhone, а саме чергу програми ВКонтакте для iPhone.

Отже перед нами досить спритне і стабільне додаток для iPhone, яке взаємодіє з iOS. При цьому якщо навіть не запущено додаток, то про всі події, що стосуються Вас, що відбуваються у ВКонтакте, Вас сповістить iOS.

Запускається програми для ВКонтакте досить швидко на iPhone. Відразу ж після запуску програми відкривається стіна новин ВКонтакте, на якій показані всі новини Ваших друзів. Далі можна відразу подивитися коментарі до Вашої стіни на сторінки «Відповіді». (далее…)Вікінг Ботовод — софт для розкрутки ВКонтакті. Накрутка лайків.Рейтинг: +18

Програма Вікінг Ботовод в мене вже більше ніж півроку. Останнім часом дуже активно нею користувався, благо, акаунтів вистачало для цього. Зараз ось сидів і думав, про що такому цікавому написати, і тут прийшла думка, що непогано б розповісти про цей чудо софт для розкрутки груп і профілів ВК.

Щоб було зрозуміліше, що за програма, можете глянути невелике відео


(далее…)Ланцюжок друзів — теорія шести рукостисканьРейтинг: +4

 

Хочу розповісти про програму вконтакте Ланцюжок друзів — теорія шести рукостискань. Насправді, додаток дуже цікаве, але спочатку розповім вам про саму теорію.

Що таке теорему 6 рукостискань?
У цій теорії говориться, що кожних двох людей у ??світі з’єднує до 6 спільних друзів. Досвід проводився в одному зі Штатів, де людям давали конверти, які вони повинні бути відправити своїм друзям, а ті в свою чергу своїм і так далі.Наскільки правдивий цей метод ніхто стверджувати не може.

Як працює програма «Ланцюжок друзів»?
ВКонтакті є такий додаток Ланцюжок друзів, про який я писав вище і за назвою статті можна було зрозуміти. Суть в тому, що ви вказуєте адресу сторінки користувача і після чого вам показують друзів, через яких ви знайомі з даними людиною.

друзі

Так як ВКонтакті зареєстровані тільки жителі Росії та країн СНД, то це число не перевищує як правило 3-4 чоловік, тим більше не всі друзі напевно зареєстровані в соціальній мережі, або їх немає у друзях, але в той же час, за статистикою, у більшості користувачів, багато друзів — абсолютно не знайомі люди, які додаються з метою накрутки лічильників. До того ж, зараз багато хто користується програмою FvCheat, яка автоматично накручує вам друзів і сенсу робити це вручну немає. Читати відгуки про програму можна в темі обговорення ланцюжка друзів. (далее…)