Про нову систему запрошень

Рейтинг: +6
210 переглядів

Сьогодні ми завершили тестування нової системи запрошень і велика кількість користувачів ВКонтакті отримало можливість запросити друзів або родичів. З сьогоднішнього дня процедура реєстрації нових учасників спростилася в кілька разів.
Про простоту

Раніше, коли Ви запрошували зареєструватися ВКонтакті недосвідченого користувача, Вам потрібно було проходити разом з ним кілька кроків реєстрації, попутно розповідаючи про те, як завалідіровать e-mail, вибрати школу або прив’язати сторінку до мобільного телефону.

З цього дня все стало набагато простіше. Все, що Вам потрібно зробити — це вказати ім’я Вашого друга і телефон, на який буде надіслано запрошення. Якщо Ви захочете допомогти Вашому другу або родичу заповнити сторінку, Ви зможете відразу вибрати його школу, вуз або рік народження.

Запрошення, яке Ви відправите на телефон друга, буде містити пароль для входу ВКонтакті і логін, який буде збігатися з номером телефону запрошеного. Таким чином, новим користувачам не потрібно буде проходити процедуру реєстрації і створювати сторінку. Сторінка вже буде створена, — і вони зможуть відразу ж почати користуватися сайтом, увійшовши через стандартну форму входу в лівому верхньому куті!
Про переваги

Серед переваг нової системи я хотів би особливо відзначити три:

  • Нова система знімає з користувачів необхідність проходити процедуру реєстрації ВКонтакте і підтверджувати сторінки за допомогою електронної пошти.
  • Система автоматично створює для нових користувачів, що запам’ятовуються, але безпечні паролі, які будуть завжди зберігатися в телефоні у вигляді SMS.
  • У новій системі сторінки спочатку прив’язані до мобільного телефону, що дозволяє в будь-який час відновити доступ до них у разі втрати пароля.

Про безпеку

Система запрошень не лише спрощує роботу з сайтом для нових користувачів, але й убезпечує вже зареєстрованих учасників від дій зловмисників.

Право запрошувати інших учасників є тільки тим користувачам, які прив’язали сторінки до своїх мобільних телефонів і — що не менш важливо — можуть підтвердити, що мають до них доступ. Цей захід дозволяє гарантувати збереження запрошень, повністю виключаючи можливість їх крадіжки.

У міру того, як учасник запрошує своїх знайомих, йому будуть нараховуватися нові запрошення. При цьому враховується активність вже запрошених, що не дозволить використовувати систему для зловживань.

Зрозуміло, весь процес є абсолютно безкоштовним для користувачів, так як ВКонтакті за свій рахунок оплачує всі вихідні SMS із запрошеннями. Слава користувачам!

У контакті з Вами,
Павло Дуров