Підтвердження входу. Налаштування

Рейтинг: +2
512 переглядів

безпека, смс вхід

Підключення додаткового способу перевірки.

Активувати нову функцію можна в меню «Мої Налаштування», вкладка «Загальне», група налаштувань «Безпека Вашої сторінки». Навпаки пункту «Підтвердження входу» слід натиснути на кнопку «підключити».
Кнопка активації підтвердження входу

підключити підтвердження входу
Підтвердження входу додає новий рівень перевірки при авторизації на сайті. Щоб потрапити на сторінку, стає недостатньо вказати вірні логін і пароль: необхідно також ввести спеціальний код підтвердження.
Введення коду підтвердження в процесі авторизації

отримати смс
Ви можете отримати код підтвердження за допомогою безкоштовного SMS на прив’язаний до вашої сторінці мобільний номер або налаштувати і використовувати спеціальний додаток для смартфона. Також рекомендується роздрукувати список резервних кодів, щоб можна було скористатися ними, якщо з мобільним телефоном щось станеться.
Доступні способи підтвердження входу

код підтвердження
Код підтвердження діє тільки один раз, тому, навіть якщо ваш логін, пароль і використаний код підглянуть або перехоплять, з їх допомогою все одно не вийде зайти на сторінку.

 

Постійне користування перевіреними пристроями.

Перевірка неутомлива: при авторизації ви можете запам’ятати даний браузер, після чого для входу з нього буде достатньо ввести логін і пароль — код більше не буде потрібно.
Додавання пристрою в перевірені

зберегти браузер
У будь-який момент ви зможете скинути коди перевірки на всіх пристроях або тільки на поточному. Тоді при наступній спробі авторизуватися система запросить код підтвердження повторно.
Скидання перевірених пристроїв

скинути коди захисту
Якщо хтось спробує зайти на вашу сторінку, ви отримаєте спливаюче сповіщення про це:
Оповіщення про спробу входу

попередження входу
Додатково.

Підтвердження входу захистить вас також і від можливого відведення сторінки у випадку крадіжки SIM-карти. Якщо додаткове підтвердження підключено, то замість швидкого відновлення пароля по SMS застосовуватиметься відновлення пароля на e-mail. Таким чином, щоб отримати доступ до сторінки, зломщикові потрібно буде одночасно вкрасти вашу SIM-карту, а також дізнатися логін і пароль від особистої сторінки або від поштової скриньки.

Зробити ці речі одночасно практично неможливо.

Якщо ви самі забудете паролі від сторінки і пошти або втратите мобільний телефон і резервні коди, єдиною можливістю повернути доступ до сторінки стане форма відновлення доступу. Тому ми настійно рекомендуємо оформити вашу сторінку у відповідності з правилами сайту: вказати на ній свої справжні ім’я та прізвище і завантажити справжні фотографії в якості головних. В іншому випадку адміністрація сайту не зможе повернути її вам, щоб забезпечити запитаний рівень безпеки.

Приклад правильно оформленої сторінки:

правильна сторінка для відновлення
Таку сторінку господар зможе повернути через службу відновлення доступу
Приклад неправильно оформленої сторінки:

не правильна сторінка
Таку сторінку не вдасться повернути через службу відновлення доступу


Опис нововведення взято з офіційного спільноти http://vk.com/adminsclub