Особливість плейлиста inline-плеєрі

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
43 переглядів

Плейлист в шапці сайту і в inline-плеєрі не пов’язаний безпосередньо зі списком у розділі «Мої Аудіозаписи». Тобто під час програвання музики ви маєте можливість тимчасово змінювати порядок композицій для більш комфортного прослуховування. При цьому сортування треків у розділі аудіозаписів залишатиметься незмінною.
Для того щоб відкрити управління плейлистом, необхідно натиснути на кнопку «музика» в шапці сайту або клікнути по inline-плеєру в тому випадку, якщо ви вже слухаєте аудіо. Для зміни порядку просто клікніть по композиції лівою кнопкою миші і, утримуючи її, переміщайте треки вгору або вниз.

плей лист, плеєр

Нагадаємо, що окрім ручного сортування у вас є можливість змінювати порядок всіх пісень одним кліком по кнопці «Перемішати», яка знаходиться в плеєрі правіше назви програється в даний момент треку. Дана можливість є не тільки у спливаючому плеєрі, але і в самому розділі «Мої аудіозаписи». Після того як ви натиснете на кнопку «Перемішати», всі композиції поміняються місцями, а після оновлення сторінки знайдуть первісний порядок.