Огляд програми в контакті «Соцопитування»

Рейтинг: +8
210 переглядів

 

Додаток «Соцопитування» в контакті дозволяє Вам проходити серйозні соціологічні дослідження, відповідати на жартівливі розпитування, а також розповідати щось в анкетах друзів.

Соцопитування в контакті

 

Звичайно ж, це додаток більше сподобається тим, хто любить відповідати на питання тестів і брати участь у серйозних соціологічних дослідженнях.

Після того як програма встановлена ​​Ви можете відповідати на питання найпопулярніших опитувань (на головній сторінці є кнопка «Топ», там знаходиться найпопулярніше). Також Ви можете натиснути на кнопку «Всі» та прийняти участь у всіх соцопитуваннях. Тести зручно розподілені по групах — «Покупки», «Чоловік і жінка», «Мистецтво» і т.д.

 

Пройдені користувачем тести зберігаються в розділі «Мої опитування» — Ви завжди зможете побачити, які відповіді Ви колись дали на яке-небудь питання.Ще Ви можете створити власне опитування на будь-яку хвилюючу Вас тему (всього існують чотири шаблону опитувань), розмістити посилання на тест на своїй сторінці і дізнатися думку друзів про будь животрепетної подію, хвилюючому Вас.

 

Зручно також те, що після проходження опитування ми бачимо кругову або стовпчикові діаграми (а також коментар внизу) про відповіді інших користувачів. Ви можете порівняти свою відповідь з відповідями інших людей, оцінити загальне ставлення до питання, і, можливо, навіть в чомусь змінити свою думку.

 

Останнім часом додаток трохи засмічена опитуваннями на кшталт «Я Вам подобаюся?» Або «Як Ви ставитеся до мене?». Будемо сподіватися, користувачі мережі скоро дізнаються відповіді на ці питання, додаток знову стане інформаційним, корисним, а в контакті буде і далі з’являтися такі ж корисні і потрібні програми.