Нововведення 7-21 січня

Рейтинг: +2
44 переглядів

Оновлений в кінці минулого року розділ відеозаписів продовжує вдосконалюватися. Вкладка «Все» пропала: на її місці з’явилася вкладка «Додані», функціонал якої звичний і милий сердець багатьох — в ній відображаються всі додані та завантажені відеозапису. Там же можна міняти порядок відео — відсортований вами список буде видно всім користувачам. Додані копії відеозаписів тепер можна зручно видаляти за допомогою хрестика, що з’являється при наведенні курсора на мініатюру записи.

мої відеозаписи

Багатостраждальні перегляди відеозаписів з YouTube з ВКонтакте нарешті знову враховуються американським сервісом.

ютуб, кількість переглядів

Розробники «допилюють» і мобільну версію розділу відеозаписів. Лічильники переглядів, лайків та коментарів до відео, яким тепер приділяється більше уваги, з’явилися і на m.vk.com.

мобільні відеозаписи, мобільна розробка

І ще про відеозапису: вбудовані на зовнішні сайти відео, з тієї чи іншої причини вилучені з публічного доступу, тепер відображаються трохи інакше: додали текст під кнопкою переходу до ВК.

вилучине відео, з доступу

В давно не оновлювався розділі аудіозаписів сьогодні як грім серед ясного неба гримнуло відразу два дрібних, але дуже корисних поновлення: тепер додані аудіо можна відразу ж видалити, не заходячи в розділ своїх аудіозаписів, куди раніше доводилося лізти при випадковому натисканні на «плюсик», ще і лаючи себе на чому світ стоїть.

видалити аудіозапис, мої аудіозаписи

Друге нововведення торкнулося швидкого додавання аудіозаписів: тепер за допомогою «плюсик» можна додавати не тільки треки з пошуку, але й прикріплені до записів пісні.

додати пісню в повідомлення

ВКонтакте трохи змінилося відображення посилань, прикріплених до записів: адреса сайту тепер поміщений на спеціальну затемнену плашку, а не на затемнений градієнт, як раніше.

відображення посилання на зовнішній сайт

А тепер — кілька дійсно важливих нововведень, що з’явилися ВКонтакте за останні два тижні.

По-перше, в японській локалізації імена користувачів стали відображатися за допомогою катакани — однієї з графічних форм японської абетки. Раніше в японській версії сайту імена відображалися у вигляді транскрипцій на англійську мову.

японська мова

По-друге, імена користувачів і текст повідомлення в пересилаються повідомленнях посунули на кілька пікселів.

коментарі, пікселі

Нарешті, в мобільній версії з’явилася можливість вказівки точної кількості голосів для придбання їх через карту.

оплата вконтакті

джеерло: http://vk.com/feed?list=1&section=list&w=page-2158488_49257611