Нові можливості завантаження фотографій ВКонтакті

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
79 переглядів

Сьогодні розробники ВКонтакте порадували нас відразу двома нововведеннями, що стосуються завантаження фотографій, які багато чекали вже довгий час. Перше дозволить вам зробити знімок з веб-камери прямо з ВКонтакте і швидко прикріпити його до повідомлення, записи або коментарю. Просто відкрийте меню «Прикріпити», виберіть «Фотографію» та натисніть на іконку камери праворуч від кнопки для завантаження фото з комп’ютера. Залишається лише зробити знімок, скорчивши смішне обличчя, і відправити його.

Друге нововведення — можливість прикріплювати до повідомлень у Діалогах фотографії прямо з буфера обміну. Досить натиснути правою кнопкою миші по будь-якому зображенню в браузері і вибрати пункт «Копіювати картинку», після чого комбінацією <Ctrl+V> вставити скопійоване фотографію в поле введення повідомлення в діалозі, і вона автоматично прикріпиться. Також ця функція працює і з скріншот: в Windows після натискання на клавішу <Print Screen> зображення автоматично копіюється в буфер обміну, і його можна вставляти в повідомлення. Далі при необхідності скріншот можна обрізати до потрібних розмірів стандартним фоторедактором ВКонтакте. На жаль, з робочого столу фотографію таким чином скопіювати вийде: при такому сценарії копіюється сам файл, а не зображення.

Також хочемо нагадати, що ви можете прикріплювати будь-які зображення з інтернету за допомогою вставки прямого посилання на них.

завантаження фото вконтакі