Не заходить в контакт

Рейтинг: +12
384 переглядів

Дуже часто користувачі соц мережі вконтакті не можуть зайти на сайт сидять і чекають тижнями дива, списуючи все на технічні несправності самої соц. мережі хоча в 90% випадків це ніяк не залежить від неї, вся справа у вашому комп’ютері, а точніше що з ним зробили шкідливі програми!

Отже в основному ви не можете зайти в контакт тому що шкідливе ПЗ яке ви завантажили незрозуміло звідки змінило IP адресу звернення до домену vkontakte.ru, це все робиться досить просто через файл визначення DNS він називається hosts розташований за адресою С: \ WINDOWS \ system32 \ drivers \ etc \ hosts він не має розширення, його можна відкрити звичайним блокнотом і у більшості користувачів він виглядає так:
але у вас він буде виглядати швидше за все так:
як ви вже могли зрозуміти що такого там не повинно бути, так що видаляємо звідти все зайве, орієнтуйтеся по першій картинці.
Якщо ж у вас там все так як і повинно бути тоді, натискаємо на пошук і шукаємо файл hosts по всьому диску C: \ якщо ви виявили ще 1 файл hosts поза папки ect тоді відкриваємо його блокнотом і зморив що в нього якщо побачите в ньому купу IP адрес навпроти яких вписані адреси сайтів, видаляємо все!
Якщо ви боїтеся лазити по системних папок можете завантажити файл який сам зайде за вищевказаною адресою і видалить з нього все зайве:
[Attachment = 2]
Ну ось і все тепер ви знаєте чому у вас не заходить вконтакте і те що вам його просто заблокували вконтакте.