Накрутка лайків у ВКонтакті за допомогою olike

Рейтинг: +486
8 482 переглядів

Під ВКонтакті можна оцінити практично все, це і вислови, фото, відео, музика і т.д. Чим більше сердечок поставили на те чи інше, тим більше цікавіше воно сприймається. Сподобалося іншим, значить є шанс що сподобається і бажаного людині.

Можна звичайно чекати поки друзі лайкнут те, на що Ви хочете отримати багато сердечок, але це буде не бестро та й багато сердечок наврядли Ви отримаєте.Вам посміхнеться удача лише в тому випадку що у Вас буде багато друзів і вони завжди практично знаходяться під ВКонтакте, що далеко не у кожного користувача ВКонтакте.

Сердечка під ВКонтакті можна накрутити. Та саме так, подумайте адже не Ви одні такі, іншим теж хочеться сердечок і побільше

Існуємо безліч способів накрутки сердечок у ВКонтакте, одні вже майже не діють, інші тільки набирають ходу. Сьогодні поговоримо з Вами про сервіс Olike.ru.

C допомогою Olike можна накрутити безкоштовно або платно сердечка під ВКонтакте на що завгодно, можна отримати сердечка для себе виконуючи квести, можна накрутити для себе нових друзів взаємно чи ні, можна накрутити передплатників або на свою сторінку, або на групу. Скоро можна буде отримати за сердечка коментарі до чого небудь. Сервіс розвивається і є хорошим інструментів для популярності у ВКонтакте.

Для реєстрації в Olike достатньо натиснути кнопку «Увійти» і дозвольте сервісу доступ до Вашій сторінці у ВКонтакте. Після Вас попросять вказати реальний EMail, який після потрібно буде підтвердити.

Все, Ви можете працювати з Olike. Ви можете заробити сердечка для ВКонтакте, а можете просто їх купити.

Заробити можна сердечка або ставлячи їх іншим, або виконуючи Квести, підписуючись на людей або групи у ВКонтакте.

Все просто, Ви робите комусь послугу, за це отримуєте сердечко.

Після Ви можете замовити накрутку сердечок у ВКонтакте, натиснувши на кнопку «Накрутити
«Мені подобається» «. При цьому можна вказати, які саме лайки Вам потрібні і до чого. Зручно

Користуйтеся сервісом Olike і збільшуйте свою популярність у ВКонтакте