Музична бібліотека ВКонтакті.

Рейтинг: +1
15 переглядів

Сьогодні ВКонтакті має величезну бібліотеку аудіозаписів, тут можна знайти всім знайомих виконавців, а також треки музикантів, відомих тільки у вузьких колах. ВКонтакті доклало багато зусиль для легалізації аудіоконтенту, і на мій погляд, поява музичного сервісу від ВК — це лише питання часу. Тому я вирішив запропонувати свій концепт цього додатка.

 

Все додаток я розділив на 3 основні розділи. На головній сторінці знаходяться поновлення ваших підписок і друзів, а також рекомендації, згідно ваших вподобань.

На сторінці профілю є список всіх ваших аудіозаписів, які ви завантажили, додали або оцінили. Також, з цього екрану можна відразу включити аудіозаписи зі сторінок ваших підписок.

Плейлисти. Тут можна зберігати всю вашу музичну бібліотеку, додавати вподобані треки або цілі альбоми. Створеним плейлистом можна поділитися з усіма охочими, щоб вони стежили за його оновленнями або запросити в нього своїх друзів, щоб наповнювати його разом, попутно залишаючи коментарі до доданим треках. На сторінці з плейлистами можна відразу прослухати нові аудіозаписи, які додали учасники в спільні плейлисти.

У співтоваристві або профілі виконавця знаходяться всі його альбоми та плейлисти, новини та відеозаписи, а також його концертний графік. Крім усього, у верхній частині сторінки можна натиснути кнопку «play» і прослухати всі треки цього виконавця, а також аудіозаписи, схожі на нього.

Джерело: https://vk.com/feed?list=1&section=list