Архив рубрики історія

Все про реєстрацію в контактіРейтинг: +28

 

За версією творців найпопулярнішою російської соціальної мережі, з’явилася вона завдяки бажанню кількох студентів одного з пітерських вузів створити у всесвітній павутині тихий куточок для спілкування між собою у віртуальному просторі. Так це насправді чи В контакті став лише російською версією знаменитого facebook, не так важливо.

Реєстрація в контакті 2006

 

 

Проте перший час вільна реєстрація на сайті в контакті ру була закрита.Потрапити в число користувачів соціальної мережі можна було лише на запрошення одного з учасників спільноти. Йшов час. Мережа стрімко розширювалася, і ось вже будь-який бажаючий міг створити у «вконтакте» свою особисту сторінку. Для цього необхідно було лише придумати пароль і вказати реально існуючий Е-мейл.

 

 

Реєстрація була настільки проста, що впоратися з нею міг і трирічна дитина. З часом правила мінялися. Пізніше, для того щоб зареєструватись потрібно було крім е-мейла вказати і номер свого мобільного телефону, для того щоб точно підтвердити, що ви реально існуюча людина.

 

Не так давно серед користувачів російського інтернету грянув грім справжній.Власники сайту оголосили, що вільна реєстрація відтепер припиняє своє існування. Пов’язано це, нібито, з тим, що сайт виявився буквально перенасичений спамерами, а так само мережевими хуліганами.
Тепер, щоб зареєструватися, кожен бажаючий мав отримати запрошення від одного з учасників, з вказівкою мобільного телефону, як самого бажає, так і учасника. Процедура кілька плутана, і можна було б зупинитися на ній докладніше, якби зовсім недавно правила реєстрації не були підкориговані власниками сайту.

Як зареєструватися в контакті зараз?

 

Тепер зайшовши на сайт, достатньо натиснути кнопку «Як стати учасником» і у вікні ввести номер свого мобільного телефону. Через деякий час на вказаний номер буде вислано логін і пароль. Далі потрібно лише ввести свої дані і — вуа-ля! — Ви новий користувач найпопулярнішою російської соціальної мережі в контакті.Чому люди приховують сторінки вконтакті?Рейтинг: +12
приховати сторінку, вконтакті

Цікаво, чи замислювався колись хтось про те, чому все приховують свої сторінки в контакті від тих, хто не міститься в них у друзях? Я одного разу згадав про це, і назріло два варіанти відповіді: люди намагаються відповідати моді, або дійсно приховують сторінку для того, що б захистити інформацію.

Мода — це річ така, що якщо ти не з нею, то ті, хто з нею, не з тобою. Виходить так, що якщо твої друзі закрили сторінки, а ти ні, то ти вже раптом стаєш не популярним, а твоя сторінка не прикольною і не гламурною. (далее…)4 роки ВКонтакті і миттєвий пошук(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

вконтакті, 4 роки, павло дуров, подарунок

4 роки тому, 10 жовтня 2006 року, з’явилися перші функції ВКонтакті.Сьогодні, 10.10.10, ми святкуємо четвертий день народження нашого сайту.

У цьому році нам вдалося значно прискорити темпи впровадження нововведень. Сьогодні я маю можливість розповісти про сьому новинці цього тижня — миттєвому пошуку. (далее…)


В Контакті мільйон учасників(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Як багато хто помітив, в Контакті зареєстровано
більше 1 000 000 чоловік. Що не менш важливо, велика частина зареєстрованих учасників заходить на сайт регулярно. Нам приємно бачити постійне зростання, який відбувається завдяки вашому інтересу. Радий констатувати, що з нашого боку робота над сайтом не припиняється ні на один день.

За минулі дні ми розширили існуючі функції ресурсу, ввівши більш десятка дрібних і середніх удосконалень. Зараз ми починаємо розробку нових сервісів, які, подібно розділам відеозаписів і Оновлень, повинні зробити Контакт більш зручним, не ускладнюючи його структури.

Мільйон — знакова подія в житті ресурсу. Це повідомлення я хотів би присвятити не конкретним деталям, а тому, на яких принципах побудований і буде далі будуватися Контакт. Багато хто з вас запитують:

  • У якому напрямку буде розвиватися ресурс?
  • Чому на сайті немає реклами?
  • Зараз ми на четвертому місці в рунеті, що далі?

(далее…)100 000 учасниківРейтинг: +2

Пройшло менше місяця з того моменту, коли на сайті було зареєстровано 50 000 чоловік. Тоді було зроблено, що протягом місяця нас буде 100 000.

За цей місяць в житті сайту відбулося багато подій. ВКонтакте.ру непомітно для нас став найвідвідуванішим сайтом молодіжним в СНД і увійшов до списку найбільш популярних ресурсів рунета. Ми відбили тривалий DDoS-потік, пережили кілька свят, підвели підсумки конкурсу. Ввели чимало функцій, включаючи можливість створення тем у групах, розширені налаштування приватності і різні ajax-овие можливості спілкування на стінах.

Рубіж у 100 000 чоловік для багатьох є знаковим. Однак мене набагато більше радує активність зареєстрованих учасників та їх кількість. Половина всіх зареєстрованих користувачів заходить на сайт щодня і проводить на ній тривалий час.

Ми хотіли зробити місце в рунеті, яке дозволило б завжди залишатися в контакті і ніколи не втрачати друзів. Але все це залишилося б словами, якщо б не ваш інтерес до сайту. Спасибі усім вам — саме затребуваність проекту стала надихає силою, яка щодня мотивує нас на підтримку і розвиток ВКонтакте.ру.Трохи про історію «контакту»(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)

Я отримую багато запитань від вас про те, як з’явився ВКонтакте.ру, звідки взялася ця ідея, що означає цей проект для мене і «чи буду я його продавати».Користуючись випадком, відповідаю на ці питання.

Протягом кількох років я розробляв, адміністрував і допомагав створювати звичні для рунету студентські веб-проекти — студентські форуми, блоги, скарбнички матеріалів до сесії. Один з перших моїх проектів, Durov.com, став сховищем відповідей до екзаменів з гуманітарних спеціальностей. Можливо, багато користувачів «контакту» дізналися про нього саме з головної сторінки Durov.com — сайт користується великою популярністю в період сесії.Популярність іншого сайту, spbgu.ru, викликала бум подібних студентських сайтів у вузах. Зараз spbgu.ru залишається найбільшим вузівським співтовариством, на форумі якого розміщено близько півтора мільйона повідомлень. У той же час, всі мої сайти об’єднувала спільна риса — на них ніколи не було реклами, і скрізь зберігалася некомерційна спрямованість.
(далее…)