Хто стоїть за додатком «Тюряга»





Рейтинг: +7
319 переглядів

 

Доброго часу доби!

тюряга создатеь
Андрій Пряхін, засновник студії «Кефір«, суміщає посаду керівника і єдиного в студії гейм-дизайнера. Юрист за освітою, він за іронією долі став ідеологом самої авторитетної гри «ВКонтакті«. Єгор дав невелике інтерв’ю в, якому поділився подальшими планами розвитку гри, розповів про розробників, інвесторів і про створення «Тюряга«.

У «тюрягу» щодня заходять 900 тис. осіб. Скільки з них витрачає гроші на апгрейд свого персонажа (шапку купити до холодної зими, наприклад) Андрій не уточнює, але зізнається, що їх число перевищує стандартні в іграх такого роду 1-3%. Непоганий результат для студії з Волгограда, яка вийшла на ринок соціальних ігор трохи більше року тому. Зараз у ній працює 15 чоловік.

Додаток «Тюряга«, яке стартувало на початку листопада, безсумнівний прорив на ринку соцігр. Що особливого в цій грі? Не формат: відмінний і якісний не формат! Хлопці взяли частинку нашої ментальності і з гумором її нам ж і продають. Сумно це чи весело, але наші люди люблять послухати шансон, жалісливі дами шкодують невинно ув’язнених, а мільйони чесних громадян із задоволенням дивляться вечорами «Вулиці розбитих ліхтарів» і т.д. Результат — вірусне поширення, в яке, здається, ніхто з великих разрабочик більше не вірив.

Андрій Пряхін чесно розповідає, що в рекламу застосування вони (у студії є інвестор) вклали 21 тис. голосів (130 тис. руб). Ідею своєї гри він не вважає оригінальною і дивується, що до цих пір у неї немає прямих конкурентів: «Досить звернути увагу на тематику фільмів, серіалів і передач, якими завантажені під зав’язку наші телевізійні канали Ми просто перевели це на мову соціальної гри.».

статистика

На створення гри витратили три місяці. Над проектом постійно працювало від 3 до 5 чоловік, а безпосередньо перед запуском підключилася вся команда. Зараз студія набирає додатковий штат.

Люди потрібні, щоб розширювати можливості гри і виходити в інші мережі. За словами Андрія, зараз вони готують доповнення, де можна буде прокачати професію катали. Дивно, але 20% гравців — жінки, основа користувацької аудиторії — молоді люди у віці до 30 років.

Андрій розповідає, що за цей місяць він вже отримав кілька пропозицій від інвесторів. «На даний момент нас все влаштовує Додаткові інвестиції нам не потрібні.», — Коротко підприємець відповідає.

Аналізуючи динаміку зростання популярності програми, аналітики припускають, що «Тюряга» може повторити успіх «Щасливого фермера» і заробляти до 100 тис. голосів у день.