Гроші ВКонтакті

Рейтинг: +4
192 переглядів

Ті, кому доводилося оплачувати покупки в інтернеті, знають, як це буває незручно. Ми теж це помітили і придумали спеціальний сервіс, який дозволить Вам швидко, безпечно і максимально вигідно замовляти товари в інтернеті.

Вам більше не доведеться багато раз реєструватися і вводити свої дані.Досить буде просто натиснути на кнопку «Сплатити ВКонтакті«, яка скоро з’явиться на сайтах інтернет-магазинів рунету.

Так як нам хотілося зробити цю систему максимально вигідною для Вас, ми на відміну від інших подібних систем (WebMoney, Яндекс-Гроші) не будемо брати комісію і заробляти на наших користувачів.

До речі, зараз, коли Ви поповнюєте рахунок ВКонтакте через термінали або платіжні системи, їх власники беруть з Вас комісію (2-9%), але через пару місяців ми відкриємо наш спосіб введення засобів з нульовою комісією. І навіть якщо хтось дізнається Ваш пароль від ВКонтакті, він не зможе щось купити за Ваш рахунок, так як кожна покупка підтверджується SMS-кодом на Ваш телефон.

Ви можете почитати інформацію для власників інтернет-магазинів. Сподіваюся, багатьом стане в нагоді ця система!

Завтра і післязавтра ми оголосимо про дійсно приголомшливих можливості для користувачів, розробників та власників сайтів, а поки — хороших вихідних!

У контакті з Вами,
Павло Дуров