Новини

Мої Новини — сервіс Вконтакте, який дозволяє Вам залишатися в курсі останніх оновлень на сторінках друзів і груп, а також ділитися своїми. Ви завжди можете включити або вимкнути цю функцію на сторінці «Мої Налаштування«.

На окремій вкладці «Оновлення» у налаштуваннях Ви визначаєте, новини з яких розділів будуть показуватися Вашим друзям. Наприклад, якщо Ви хочете сповіщати друзів про нові замітках і статуси, відмітьте ці пункти. У цьому випадку Ваші друзі не будуть знати, коли і кого Ви додали в друзі або в яких зустрічах збираєтеся взяти участь.

Самі Новини представляють собою стрічку оновлень, де останні показуються вище попередніх в режимі реального часу.

Користуючись стрічкою новин, Ви, можливо, захочете обмежити як коло людей, так і кількість розділів (наприклад, показувати більше оновлень близьких друзів, ніж знайомих). Цій меті служить фільтр новин в блоці справа. Тут Ви можете відключити розділи, які Вам не цікаві, і обмежити списки друзів.Надточна настройка дозволяє фільтрувати всі новини навіть по конкретних друзям. Зрозуміло, схожа система діє і для новин груп.

Зверніть увагу, що період зберігання новин значний, але не нескінченний — Ви залишаєтеся в курсі тільки актуальних новин.

Інша особливість розділу: Мої Новини не виводять оповіщення (1) в ліве меню.