Моя Сторінка

Моя Сторінка — це Ваша головна сторінка на сайті, на якій можна розповісти про себе. Друзі зможуть знайти Вас на сайті за Вашим імені і фотографії на сторінці.

Саме тому Ваша фотографія повинна бути справжньою, тобто на ній повинні бути зображені саме Ви. Не забувайте також про ім’я та прізвище. Вони повинні бути наближені до офіційних даних (як у паспорті) — це значно полегшить пошук.

Під місцем для фотографії, спочатку, є 4 кнопки, як показано на зображенні:

  • Фотографії зі мною
  • Редагувати сторінку
  • Підвищити рейтинг
  • Змінити фотографію
моя страница

моя страница

За допомогою них Ви можете переглядати фотографії, на яких Ви відзначені, редагувати всю інформацію, яка знаходиться в блоці праворуч (розгорнута при відключеному мікроблозі і прихована під час використання мікроблозі), підвищити собі рейтинг, а також видалити, змінити фотографію на Вашій сторінці.

Хто буде бачити вашу сторінку, а кому доступна тільки мінімальна інформація про Вас — визначаєте Ви самі. Для цього виберіть бажану категорію друзів у Налаштуваннях приватності.

приватність, безпека

приватність, безпека

Можна вказати на сторінці другу половинку і родичів так, що Ваші друзі зможуть легко потрапити на їх сторінку, перейшовши за посиланням. Для цього виберіть людини зі списку друзів на сторінці редагування профілю.

Поділіться з друзями контактною інформацією і вони зможуть легко зв’язатися з Вами по ICQ або мобільному телефону.

Користувачі можуть розповісти про своїх інтересах, улюблену музику і фільми, про місця, в які люблять відвідувати і навіть розмістити улюблені цитати на сторінці.

Щоб на Вашій сторінці відображалась інформація про освіту, вкажіть ВНЗ, коледж або школу. Для цього спочатку виправте країну і місто.

пошук, друзів

пошук, друзів