Друзі

Після реєстрації Вконтакте та заповнення анкети Ви можете знайти своїх друзів — людей з якими Ви навчаєтесь, працюєте або разом проводите час.Найпростіший спосіб пошуку — посилання у Вашій анкеті, якщо Ви детально заповнюєте інформацію про навчальні заклади.

Так, назва Вашої кафедри або класу в школі — пошукові посилання, які вмить знайдуть серед десятків мільйонів користувачів тих, хто навчався або навчається разом з Вами.

друзі

друзі

Інший спосіб — скористатися загальним Пошуком у правому верхньому куті.Введіть ім’я і прізвище людини — якщо вони рідкісні, Ви легко визначите Вашого друга серед однофамільців завдяки фотографії. І можете додавати в друзі прямо з пошуку.

друзі

друзі

Заявка в друзі повинна бути підтверджена одержувачем, тому новий друг, швидше за все, з’явиться у Вашому списку друзів не моментально. Після цього на Вашій сторінці будуть відображатися два блоки — Друзі та Друзі онлайн, тобто ті, хто знаходиться Вконтакте в даний момент.

Друзі

Друзі

Ви самі визначаєте, кого додавати в Друзі, але і різним друзям можна встановлювати різні можливості через налаштування приватності і списки друзів. Всі налаштування списків можна проводити в розділі Мої Друзі лівого меню, налаштування приватності — на сторінці Мої Установки.