Безпека

ВКонтакте, будучи найпопулярнішим ресурсом рунета, привертає увагу не тільки величезної кількості користувачів, але й досить великого числа зловмисників, охочих отримати доступ до анкет користувачів.

Для багатьох користувачів ВКонтакті став першим сайтом, на якому вони зареєструвалися. І саме ці користувачі найменше уваги приділяють своєму безпечному перебуванню в інтернеті.

Кількість випадків злому користувацьких сторінок і крадіжки паролів від поштових скриньок постійно збільшується. Тому ми задалися метою донести до користувачів основні аспекти того, як забезпечити власну безпеку в інтернеті.

Ми розповімо Вам, як убезпечити свою сторінку від злому і захистити свою пошту.

Зламані користувачі

Якщо Ви не можете зайти на свою сторінку, хочете змінити номер телефону, на який активована сторінка, змінити недоступну пошту або на кого-то поскаржитися, Ви можете скористатися помічником, який допоможе Вам зрозуміти Вашу проблему і чітко описати її при зверненні в технічну підтримку.

Фішинг

Останнім часом почали все частіше з’являтися фішингові сайти, які крадуть Ваші логіни і паролі, якщо Ви на них заходьте, а також додатки, які вимагають введення пари логін / пароль від ВКонтакте.