Додаток в контакті тюряга

Рейтинг: +16
238 переглядів

тюряга, вконтакті

Багато додатків ми побачили, в які нас запрошували друзі, знайомі, та інші.Але ніхто ніколи не розвивався дуже швидко, а повільно, як, загалом-то, і всі інші. Але одного разу довелося побачити черговий додаток в контакті, яка називається Тюряга.

Гра тюряга

З першого погляду, додаток здається простим, і нічим не відрізняється від інших, але як тільки бачиш вступне меню, всі думки відразу відходять.
Популярність цього додатка, варто дякувати всього лише дві причини, про які ви зараз і дізнаєтеся.

Перша, в чому я впевнений, це дивно функціональний інтерфейс програми, який просто розбігається в очах, при першому виді. Як тільки заходите у перше меню, відразу купа кнопок і дій, що аж хочеться просто напросто вимкнути, і не напружувати свою голову. До того ж, зайшовши з першого меню в інше, там ще багато інших дій, які ще більше ускладнюють гру.

мужичек

Так, перший час дуже складно розібратися, але в грі є помічник, який озвучує всі пояснення, і навіть не доводиться читати, і озвучує, російською мовою. Ну, взагалі, для такої гри, точніше для такої теми гри, стільки функцій і потрібно, адже в тюрмі стільки правил, стільки заборон, що в один додаток це навряд чи всі вміститься.

Але ж не всі там були, і тому наступна причина популярності, це інтерес пацанів! Як вже сказав, не всі були у в’язниці, і не особливо хочуть, але цікаво, що там відбувається. На даний момент взагалі багато підлітків, які живуть за поняттями, і ведуть себе як реальні пацани, і саме таким як вони, ця гра і подобається.

В’язниця — не виправляє людей, а робить їх тільки більш суворими і злими, на волі вони стають більш популярними, оскільки пройшли через те, через що пройшли ще не всі. Так само і в контакті, ті, хто популярний рейтингом в грі, той і крутіший від усіх, один у одного крадуть, один одного б’ють.

Ще одна під-причина другої причини, це сленг, або, як ще можна сказати по-іншому, жаргон. Всі слова, написані в додатку, перероблені в цікаві пропозиції, схожі на розмови у в’язниці. Це пробиває ще більший інтерес користувачів, дізнатися, як спілкуються не на волі, а під замком.

мужик в тюряге

Смішні вислови ув’язнених — ось, що призводить користувачів у додаток Тюряга в контакті.
На даний момент, вже майже чотири мільйони користувачів встановили собі на сторінку цю гру, і намагаються обійти в ній усіх своїх друзів.