Додаток для прямих трансляцій VK Live

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
183 переглядів

Протягом року ми разом з Вами стежили за прямими ефірами ВКонтакте від світових зірок шоу-бізнесу і спортсменів, політиків і бізнесменів, телеканалів і радіостанцій. У вересні було запущено бета-тестування стрімінговой платформи для ігрових трансляцій на сайті.

Тепер можливість розповісти про себе в прямому ефірі з будь-якої точки світу з’явилася у всіх користувачів: ми представляємо додаток VK Live для мобільних пристроїв. Воно вже є в App Store, версія для Android з’явиться найближчим часом.

створюйте
Трансляції — це новий спосіб розповісти про себе друзям і передплатникам. Ви можете транслювати відео як в додатку VK Live, так і на своїй сторінці або в співтоваристві ВКонтакте. Знімайте світ навколо Вас, розповідайте людям про свої захоплення і місцях, де Ви перебуваєте — від домашньої вечірки до прямого ефіру з великої спортивної події.

дивіться
Трансляції улюблених авторів тепер завжди під рукою, і стежити за життям кумирів стало ще простіше. Про новий «лайв» Вашого друга або кумира прийде сповіщення на телефон. А на першому вікні Ви побачите список всіх активних трансляцій і зможете знайти для себе щось нове.

спілкуйтеся
Спілкуватися в додатку можна за допомогою коментарів, стікерів і сердечок. Якщо трансляція Вам цікава, обов’язково дайте знати про це її автору. Задавайте питання в коментарях і дивіться, як Ваші кумири відповідають на них в прямому ефірі.

Заробляйте
У додатку VK Live Ви можете заробляти на своїх трансляціях, отримуючи подарунки від користувачів в прямому ефірі.


Джерело https://vk.com/blog/vklive