День 8-й, Моя сім’я

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
46 переглядів

Я-сімейний психолог і консультант з питань любові, гармонії, щастя і того, що все попереду. «Не виходить зайти на сторінку одного мого друга, скажіть, чому? При заході на його сторінку я бачу, що він обмежив до неї доступ. За його словами, ніяких обмежень він не ставив. А кілька днів тому перестав відповідати на особисті повідомлення. Скажіть, це він мене динаміт, або якийсь збій? », — Пише мені Катя з Нового Уренгоя. Я на автоматі відкриваю профіль її друга, її профіль. Скролл сторінки, вивчаю ситуацію. «Так козел твій друг і бреше все!» — Хочеться відповісти мені, але погляд чіпляється за відмотати назад повідомлення місячної давності на сторінці дівчини. Аудіозаписи про любов від того самого одного друга, якісь картинки, ніжності телячі.

Прогресивна громадськість любить сміятися над віртуальними проявами почуттів. Які дурниці, здавалося б: «ти не коментуєш і не лайкать мої статуси», «Чому ти не додав мене в Twitter?» І «Ми зустрічаємося вже два місяці, а у тебе в графі сімейний стан написано, що ти в активному пошуку» . Але все це, по суті, те ж саме, що квіти на першому побаченні, наздогнати на вулиці і випросити номер, знайомство з мамою і друзями. Тобто, те, з чого складаються долі. Тобто це найголовніше взагалі, а не дурниці і депривації.

Тому я заспокоюю, як можу. Катю, якій через пару днів доведеться усвідомити гірку правду про «одного її друга» — і на її стіні з’являться статуси про самотність. Пояснюю Дімі з Новосибірська («Мене кинула дівчина, що робити?»), Що життя не скінчилося. О четвертій ранку, здавши зміну, хочу зателефонувати мамі. Чи не дзвоню, мама спить, і сама йду спати. Сниться центральна площа якогось міста, здається. Нового Уренгоя. Площа забита людьми, їх тисячі — і у кожного з них є проблема, яку потрібно вирішити.

Як працює технічна підтримка ВКонтакті? 
День 1-й, або як все починалося 
День 2-й, обряд ініціації 
День 3-й, парашут за спиною 
День 4-й, належить вчитися мені 
День 5-й, приймальний неспокій 
День 6-й, цілком таємно 
День 7-й, війна з злочинністю 
День 8-й, Моя сім’я 
День 9-й, сигнал тривоги 
День 10-й, розбір польотів