День 7-й, війна з злочинністю

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
39 переглядів

Я дурна, вихователь у виправній колонії, суддя і поліцейський в одній особі. Щодня веду бесіди зі спамерами і шахраями інших мастей, чиї акаунти заблокували. І з жертвами шахраїв, що залишилися без паролів.

З жертвами, як правило, проблем немає: досить заспокоїти і провести лікнеп з безпеки. З шахраями важче. Вони розповідають жалісливі історії, прикидаються дурниками. Умовляють, що вони — білі і пухнасті, просять допомогти. У якийсь момент нечистоплотні люди, як правило, зриваються. «Пред’явіть ваші докази!!» — Кричать. Заспокоїти і пояснити, що обманювати недобре, мені не вдалося жодного разу.

Зате виходить гасити агресію: часто користувачі з порога кидаються з кулаками, переконані в тому, що працюючі над сайтом люди винні у всіх їхніх бідах, спеціально ставлять палиці в колеса. Дружелюбність і участь творять чудеса: людина бачить, що йому хочуть допомогти, і заспокоюється. Багато вибачаються за різкість. У такі моменти я починаю їх любити.
Штрихи до портрета користувача «ВКонтакте» очима агента

— 80% проблем з сайтом виникає через те, що користувачі встановлюють сторонні програми та програми. Наприклад. VKSAVER — програму для скачування музики і відео.

— У переважній більшості випадків користувачі не пам’ятають або не знають, що встановлювали якісь програми.

— Найчастіше користувачі повертаються, щоб подякувати, якщо проблема вирішена.

— Багато авторів скарг на підтримку не дружать з орфографією і пунктуацією. Але їх не більшість.

— 8 раз зіткнувся агент slon.ru з нецензурною лексикою в скаргах. Набагато частіше користувачі використовують якийсь сленг.

— 11 разів скарги довелося передавати розробникам. У більшості випадків проблема вирішується ще на стадії діагностики.

— Часто користувачі налаштовані агресивно, але пом’якшуються вже від того, що їм відповідають. Під час тестування чатів творець «ВКонтакте» Павло Дуров відкрив можливість відправки йому особистих повідомлень. І понеслося: «ДУРОВ ТИ П’ДР!». «ОК», — відповідав усім Дуров. Користувачі від несподіванки тут же включали зворотний хід: «Ой, вибачте, я другу хотів відправити і випадково вам написав …».

Як працює технічна підтримка ВКонтакті? 
День 1-й, або як все починалося 
День 2-й, обряд ініціації 
День 3-й, парашут за спиною 
День 4-й, належить вчитися мені 
День 5-й, приймальний неспокій 
День 6-й, цілком таємно 
День 7-й, війна з злочинністю 
День 8-й, Моя сім’я 
День 9-й, сигнал тривоги 
День 10-й, розбір польотів