День 6-й, цілком таємно

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
55 переглядів

Клятва клятвою, але я агент і не повинна провалити місію. Кілька днів роботи — і пильність притупляється. Сьогодні вдень я на автоматі ледь не підписалася в робочому листі «Ваш агент ВК» замість «З повагою. Злата »- Штірліц ніколи не був такий близький до провалу.

Агенти підтримки, модератори і розробники спілкуються безпосередньо і знають один одного. Але — користувачі бачать тільки номери агентів, і розкривати своє ім’я або імена колег суворо заборонено. По-перше, з міркувань безпеки. По-друге, для зменшення ентропії: досвід старожилів техпідтримки показує, що допитливі і співчуваючі не дають їм спокою. По-третє, це просто прикольно, і єдина можливість анонімно поспілкуватися на сайті.

Нас намагаються обдурити і у відповідь на прохання надіслати посилання намагаються завалити посиланнями на фішингові сайти. Перевіряючи підозрілі посилання, агенти закликають на допомогу Цікавого троля, сміливого лазутчика, якому не страшно нарватися на міну.

З нами намагаються знайомитися. Розговорившись про свої проблеми і розслабившись: хто ж ти, такий прекрасний, що мені допоміг, розкрій своє ім’я! Зі мною фліртують чудові панночки, ну чому я не самотній чоловік?

Ночами приходять справжні тролі, весело знущаються над НЕ сплячими агентами. «Розбудіть мене в 7 ранку! Виконувати! »-Я отримую таке повідомлення в 3:00 ночі. І бачу переписку користувача з агентами повідомлень отак на 50 — базікають не перші добу. Віджартовуюсь. «Ти дурний якийсь. поверніть мені агента # 5. з ним веселіше », — пише мені троль.

троль

Як працює технічна підтримка ВКонтакті? 
День 1-й, або як все починалося 
День 2-й, обряд ініціації 
День 3-й, парашут за спиною 
День 4-й, належить вчитися мені 
День 5-й, приймальний неспокій 
День 6-й, цілком таємно 
День 7-й, війна з злочинністю 
День 8-й, Моя сім’я 
День 9-й, сигнал тривоги 
День 10-й, розбір польотів