День 3-й, парашут за спиною

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
37 переглядів

Я — парашутист, зовсім як Антон. Хоча, можливо, Антон — міцний хлопець, і його не трясе так, як зараз мене. Кажуть, перед тим як відправити новачка-парашутиста в політ, йому проводять інструктаж: як і що робити, коли за що смикати. За добу я прочитала сотні кілобайт тексту: РАО по функціоналу «ВКонтакті», путівник по відповідям на найпопулярніші питання (інтерфейс підтримки дозволяє шукати їх в два кліка), інструкцію по постановці діагнозу, багатосторінкові обговорення актуальних питань. Кажуть, коли літак набирає висоту, і інструктор відкриває двері, найсміливіші люди часом починають чіплятися за поверхні і відмовлятися стрибати — їх доводиться виштовхувати силою.

Я дивлюся на кнопку «Отримати питання» в інтерфейсі підтримки та хапаюся за поверхні, відмовляючись стрибати. Ідея поспілкуватися з вибіркою з мільйонів людина вже не здається такою простою і захоплюючою, як три дні тому: а раптом вони мене заклюють, як птахи?

«Не можу удальть трек DELETED в аудіозапесах. Він з’явився при завантаження нової аудіозаписи. Що мені робити? »- Вискакує на екрані. Вистрибую і лечу.

безпека вконтакті

Як працює технічна підтримка ВКонтакті? 
День 1-й, або як все починалося 
День 2-й, обряд ініціації 
День 3-й, парашут за спиною 
День 4-й, належить вчитися мені 
День 5-й, приймальний неспокій 
День 6-й, цілком таємно 
День 7-й, війна з злочинністю 
День 8-й, Моя сім’я 
День 9-й, сигнал тривоги 
День 10-й, розбір польотів