День 2-й, обряд ініціації

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
38 переглядів

Будинок Зінгера на Невському проспекті, шостий поверх, штаб «ВКонтакті». У приміщенні за столом розсідаються новобранці агентської служби — пара десятків людей. Молоді, від сили років двадцяти, але є двоє-троє людей середніх років. Майбутнім агентам роздають листки формату А4 із заголовком «Пафосний текст, напевно, з друкарськими помилками» — у тексті викладено концепцію роботи нової підтримки.

«Мене звуть Надя, я захоплююся фотографією». «Василь, мені подобається допомагати людям», «Світлана, я придумала оригінальний відповідь, але його вже озвучили», «Антон, у вільний час стрибаю з парашутом», — це учасників зустрічі попросили розповісти про себе в кількох словах. Через кілька годин їм усім присвоять номери: Світлана стане Агентом # 345, Василь — Агентом # 543, а Антон зрозуміє, що для гострих відчуттів і адреналіну в кров екстремальні розваги потрібні далеко не завжди.

Правила відбору:

— Самостійність в пошуку, легкість стилю, стислість, структура — головні критерії при відборі агентів за тестовими завданнями. Технічні знання великої ролі не грають.

— Питання — «Чи є життя на Марсі?» У завданні — найголовніший. Він дозволяє дізнатися, як людина відповідає там, де немає второваною дороги. У тих, хто відповідає на це питання цитатою з фільму, шансів небагато.

— Досвід роботи в технічній підтримці інших компаній — не плюс, а мінус. На практиці з’ясовується, що такі кандидати в тестових завданнях нерідко брешуть, демонструючи своє вміння викручуватися і викручувати компанію з незручних ситуацій.

— «Ви — не бетонна стіна, яка відгороджує нас від людей. Ви — наші вуха. очі і репортери по ту сторону барикад. Ви друзі всіх користувачів. І пам’ятайте, ми всі тут зібралися, щоб займатися мистецтвом, а не якийсь нісенітницею »(З привітання новобраному із заголовком« Пафосний текст »)

Як працює технічна підтримка ВКонтакті? 
День 1-й, або як все починалося 
День 2-й, обряд ініціації 
День 3-й, парашут за спиною 
День 4-й, належить вчитися мені 
День 5-й, приймальний неспокій 
День 6-й, цілком таємно 
День 7-й, війна з злочинністю 
День 8-й, Моя сім’я 
День 9-й, сигнал тривоги 
День 10-й, розбір польотів