DDoS подолана

(немає оцінок, будь першим хто поставить оцінку)
170 переглядів

Протягом декількох днів (18.02-21.12) я отримував скарги від користувачів про те, що з деяких комп’ютерів сайт вантажився нестабільно.

Це пов’язано з тим, що в цей період на сайт надходив потік штучних запитів з закордонних комп’ютерів: DDoS-потік, який має на меті утруднення доступу до сайту. Про це я згадував раніше. У ці дні ми робили все можливе для того, щоб більшість користувачів мало можливість зайти на сайт в будь-який час, а періоди утрудненого доступу у решти були максимально короткими.

Я радий повідомити, що до даного моменту ми відображаємо що йде на ресурс DDoS-потік, тому сайт вантажиться стабільно у всіх.

Коли виявилося, що ВКонтакте.ру є найбільшим студентським сайтом у Росії, ми стали розширювати технологічну базу. До сьогоднішнього дня частина серверів сайту і частина команди знаходиться в Москві, частина обладнання і частина команди — у Санкт-Петербурзі. Розподілена система дозволяє максимізувати стійкість до будь-яких навантажень, в тому числі до майбутніх DDoS.

Як багато хто помітив, в моменти утрудненого доступу до головного сервера vkontakte.ru ми відкриваємо доступ до наших запасним серверів — cs00.vkontakte.ru, cs01.vkontakte.ru, cs02.vkontakte.ru і т.д. Якщо Ви коли-небудь не зможете потрапити на сайт, завжди пробуйте ці адреси.

Користуючись нагодою, вітаю всіх чоловіків з Днем Захисника Вітчизни!